Why Do I Get a Blank Page When Faxing with My Dell™ A920 or 922 All-In-One Printer? - KB Article - 120091

Why Do I Get a Blank Page When Faxing with My Dell™ A920 or 922 All-In-One Printer? - KB Article - 120091
Details of receiving a blank page when faxing with the Dell A920 and 922 printers

When you press the scan to fax button on the printer it will launch the BVRP software installed on the computer. BVRP will then launch a window, which shows all installed fax-capable printers on the computer. If you do not have a fax modem installed, the window is blank.The fax feature requires the computer to have a fax modem installed.

The printer is working as designed and does not have a fax modem installed in it. The printer uses the fax modem of the computer.

You must have a fax modem installed in the computer in order to use the fax feature.Další informace o tiskárně Dell™

Další pomoc nad rámec informací poskytnutých v tomto článku můžete získat prostřednictvím e-mailu nebo konverzace se zástupcem technické podpory na webu podpory společnosti Dell. 
Obsah Rychlé nápovědy je publikován odborníky z oddělení podpory společnosti Dell, kteří denně řeší problémy. Protože publikace by měla být vytvořena co nejrychleji, může Rychlá nápověda představovat pouze částečné nebo zástupné řešení, které je stále ve vývoji nebo u kterého se stále testuje správnost řešení problému. Vzhledem k tomu nebyla Rychlá nápověda zkontrolována, ověřena ani schválena společností Dell a měla by být používána s odpovídající opatrností. Společnost Dell není zodpovědná za žádnou ztrátu, například ztrátu dat, zisku nebo příjmu, která zákazníkům vznikla v důsledku používání postupů nebo pokynů uvedených v Rychlé nápovědě.

ID článku: SLN18471

Datum poslední změny: 07.12.2010 00:00


Zhodnoťte tento článek

Přesné
Užitečné
Snadno srozumitelné
Byl tento článek užitečný?
Ano Ne
Zašlete nám svůj názor
Komentáře nesmí obsahovat tyto speciální znaky: <>() \
Je nám líto, ale náš systém zpětné vazby je v současné době mimo provoz. Zkuste to později.

Děkujeme za váš názor.