Why Are Some Words Cut-off in Command & Conquer™ Generals On My Inspiron 8200? - KB Article - 119643

Why Are Some Words Cut-off in Command & Conquer™ Generals On My Inspiron 8200? - KB Article - 119643
Missing Words in Dialog Boxes in Command and Conquer

In Command and Conquer Generals some menu options stack the words instead of wrapping them as expected. This causes the words in the dialogue boxes to be cut off.

This only occurs when the game is set at the default resolution of 800x600. To resolve the issue, change the resolution to something higher than 800x600 within the game.

NOTE NOTE: This issue is not caused by a problem with your Dell computer.Další informace naleznete na webové stránce Dell Community Forum (Diskuzní fórum společnosti Dell)

Názory jiných uživatelů produktů společnosti Dell naleznete na webu Dell Community Forums (Diskuzní fóra společnosti Dell). Na webu Dell Community Forums (Diskuzní fóra společnosti Dell) mohou uživatelé produktů společnosti Dell diskutovat o tématech odborné pomoci, získávat nové informace a pomáhat si navzájem. V diskuzních skupinách můžete zadávat své otázky a odpovídat na otázky jiných uživatelů.Details Changing Resolution within Command and Conquer

This only occurs when the game is set at the default resolution of 800x600. To resolve the issue change the resolution to something higher than 800x600 within the game. 
Obsah Rychlé nápovědy je publikován odborníky z oddělení podpory společnosti Dell, kteří denně řeší problémy. Protože publikace by měla být vytvořena co nejrychleji, může Rychlá nápověda představovat pouze částečné nebo zástupné řešení, které je stále ve vývoji nebo u kterého se stále testuje správnost řešení problému. Vzhledem k tomu nebyla Rychlá nápověda zkontrolována, ověřena ani schválena společností Dell a měla by být používána s odpovídající opatrností. Společnost Dell není zodpovědná za žádnou ztrátu, například ztrátu dat, zisku nebo příjmu, která zákazníkům vznikla v důsledku používání postupů nebo pokynů uvedených v Rychlé nápovědě.

ID článku: SLN32689

Datum poslední změny: 07.12.2010 00:00


Zhodnoťte tento článek

Přesné
Užitečné
Snadno srozumitelné
Byl tento článek užitečný?
Ano Ne
Zašlete nám svůj názor
Komentáře nesmí obsahovat tyto speciální znaky: <>() \
Je nám líto, ale náš systém zpětné vazby je v současné době mimo provoz. Zkuste to později.

Děkujeme za váš názor.