How do I change black and white scans to color scans when I scan over the network on my Dell 1600n printer? - KB Article - 293252

How do I change black and white scans to color scans when I scan over the network on my Dell 1600n printer? - KB Article - 293252
Set the network scan manager properties to color scan on the 1600n.

To set the network scan manager properties to color scan, perform the following steps:

  1. Click the Start button, point to Programs, point to Dell, point to Dell Printers, point to Dell Laser MFP 1600n, and click Network Scan.
    The Dell Network Scan Manager window appears.
  2. Click the Preferences... button.
  3. Under the Image Type section, click the first drop-down and click to select Color Scan.
  4. Click OK.
  5. Click Close.Další informace o tiskárně Dell™

Další pomoc nad rámec informací poskytnutých v tomto článku můžete získat prostřednictvím e-mailu nebo konverzace se zástupcem technické podpory na webu podpory společnosti Dell. 
Obsah Rychlé nápovědy je publikován odborníky z oddělení podpory společnosti Dell, kteří denně řeší problémy. Protože publikace by měla být vytvořena co nejrychleji, může Rychlá nápověda představovat pouze částečné nebo zástupné řešení, které je stále ve vývoji nebo u kterého se stále testuje správnost řešení problému. Vzhledem k tomu nebyla Rychlá nápověda zkontrolována, ověřena ani schválena společností Dell a měla by být používána s odpovídající opatrností. Společnost Dell není zodpovědná za žádnou ztrátu, například ztrátu dat, zisku nebo příjmu, která zákazníkům vznikla v důsledku používání postupů nebo pokynů uvedených v Rychlé nápovědě.

ID článku: SLN17652

Datum poslední změny: 07.12.2010 00:00


Zhodnoťte tento článek

Přesné
Užitečné
Snadno srozumitelné
Byl tento článek užitečný?
Ano Ne
Zašlete nám svůj názor
Komentáře nesmí obsahovat tyto speciální znaky: <>() \
Je nám líto, ale náš systém zpětné vazby je v současné době mimo provoz. Zkuste to později.

Děkujeme za váš názor.