Stojany plochých monitorů Dell řady E pravděpodobně nelze vložit do standardních držáků monitorů VESA - KB Article - 344841

Stojany plochých monitorů Dell řady E pravděpodobně nelze vložit do standardních držáků monitorů VESA - KB Article - 344841
Stojany plochých monitorů Dell řady E se dodávají s deskou držáku Dell Quick Connect

Stojan plochých monitorů Dell řady E se běžně dodává s deskou držáku Dell Quick Connect. Pokud bude plochý monitor připevněn ke stojanu pro ploché monitory, jde o starší model od společnosti Dell nebo o model od jiného prodejce, měl by mít takový monitor desku držáku VESA, která je aktuálním standardem v odvětví.

V takových případech je nutná adaptérová deska, která se prodává samostatně jako volitelná sada. Je to jedna kovová deska se dvěma soubory dírek v rozestupech 75 mm nebo 100 mm. Sada obsahuje ještě sadu 4 šroubů, sadu 4 krytek pro nepoužívané dírky a příručku pro nastavení. Adaptérovou desku VESA můžete koupit na adrese Dell.com. 
Obsah Rychlé nápovědy je publikován odborníky z oddělení podpory společnosti Dell, kteří denně řeší problémy. Protože publikace by měla být vytvořena co nejrychleji, může Rychlá nápověda představovat pouze částečné nebo zástupné řešení, které je stále ve vývoji nebo u kterého se stále testuje správnost řešení problému. Vzhledem k tomu nebyla Rychlá nápověda zkontrolována, ověřena ani schválena společností Dell a měla by být používána s odpovídající opatrností. Společnost Dell není zodpovědná za žádnou ztrátu, například ztrátu dat, zisku nebo příjmu, která zákazníkům vznikla v důsledku používání postupů nebo pokynů uvedených v Rychlé nápovědě.

ID článku: SLN37306

Datum poslední změny: 25.10.2010 00:00


Zhodnoťte tento článek

Přesné
Užitečné
Snadno srozumitelné
Byl tento článek užitečný?
Ano Ne
Zašlete nám svůj názor
Komentáře nesmí obsahovat tyto speciální znaky: <>() \
Je nám líto, ale náš systém zpětné vazby je v současné době mimo provoz. Zkuste to později.

Děkujeme za váš názor.