Ograniczenia związane z korzystaniem z trzech wyświetlaczy za pośrednictwem zintegrowanej karty graficznej w komputerach OptiPlex 7010 Intel HD 4000 i 9010

Ograniczenia związane z korzystaniem z trzech wyświetlaczy za pośrednictwem zintegrowanej karty graficznej w komputerach OptiPlex 7010 Intel HD 4000 i 9010Podsumowanie artykułu: Konfiguracja użycie trzech wyświetlaczy za pośrednictwem zintegrowanej karty graficznej w komputerach OptiPlex 7010 i 9010


Użytkownicy mogą zgłaszać problemy podczas próby uzyskania trzech wyświetlaczy do pracy w systemach OptiPlex 7010 lub 9010 za pomocą zintegrowanej karty graficznej Intel HD 4000. Firmy Intel i Dell dokumentacja stanu zintegrowanej karty graficznej HD 4000 jest w stanie utrzymać trzech wyświetlaczy stają.

Konfigurację, która obsługuje 3 wyświetlacze są ograniczone do wymienionych poniżej. Jeżeli żaden inny rodzaj klucza lub karty, która zmienia typ wejścia do portu jest używany (Single-link pasywne DisplayPort na DVI do VGA, DisplayPort, na przykład), system automatycznie ogranicza możliwości karty graficznej z dwoma wyświetlaczami.

Obsługiwane są trzy konfiguracje wyświetlania:

  • Dwa (2) wyświetlane są podłączone do złącza DisplayPort DisplayPort (Brak kart) i jeden wyświetlacz połączenia za pośrednictwem VGA. (Zalecane)
  • Dwa (2) wyświetlane są połączone ze sobą przez aktywne do obsługi DisplayPort na DVI karty (numer części Dell 470 -AANW) i jeden wyświetlacz połączenia za pośrednictwem VGA. (Konfiguracja ta wymaga 2 wolne porty USB)
  • WYNe (1) podłączony do złącza DisplayPort DisplayPort (Brak kart), jeden (1) podłączony wyświetlacz za pomocą aktywnego do obsługi DisplayPort - DVI (Numer części Dell 470 -AANW) i jeden wyświetlacz połączenia za pośrednictwem VGA. (Konfiguracja ta wymaga 1 wolny port USB)
UWAGA: Program do obsługi adaptera DisplayPort posiada USB oraz złącza DisplayPort. Każda karta będzie wymagał 1 dedykowany port USB.

Przejściówka DisplayPort/DVI Dell ( ) do obsługi karty. Zdjęcie produktu

Identyfikator artykułu: SLN80450

Data ostatniej modyfikacji: 19.09.2017 09:27


Oceń ten artykuł

Trafne
Przydatne
Łatwe do zrozumienia
Czy ten artykuł był przydatny?
Tak Nie
Wyślij nam swoją opinię
Komentarze nie mogą zawierać znaków specjalnych: <>()\
Niestety, nasz system przekazywania opinii jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później.

Dziękujemy za uwagi.