Baza wiedzy

Sterowniki ekranu w systemie Windows 10, nie są potrzebne.
Ten artykuł zawiera informacje na temat sterownika wyświetlacza w systemie Windows 10 ".

Sterowniki ekranu.

W poprzednich wersjach systemu Windows, wybierz opcję Dell wyświetla miał do określonego sterownika dla ekranu jako dodatek do karty graficznej (Karta graficzna).

W większości przypadków, o niskiej rozdzielczości problemów jest karta graficzna problemy ze sterownikami, a nie sterowniki ekranu. Jeżeli Dell nie są wyposażone w sterownik karty graficznej dla systemu Windows 10 na liście dla danego komputera, a następnie do producenta karty graficznej (NVidia, Intel, AMD itp. ) nie dostarczył sterownik dla systemu Windows 10 lub Dell poinformowała o niezgodności z komputera lub karty graficznej ani nie zapewnia pomocy technicznej systemu Windows 10 z powodu tej niezgodności.

Sterowniki te rozszerzone możliwości włączenia/kalibracji na ekranie.

Z systemem Windows 7 i Windows 8 po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybrać rozdzielczość ekranu, który można znaleźć w oknie dialogowym poniżej, który zwraca uwagę na nazwy modelu monitora. W systemie Windows 10, po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na pulpicie nie możesz uzyskać dostęp do tego jak można w systemach Windows 7 i Windows 8. (Patrz rys. 1).

Właściwości wyświetlania
Rysunek 1 - okno Właściwości: Ekran

Należy wykonać następujące czynności, aby uzyskać dostęp do nowych właściwości wyświetlania strony.

 1. Kliknij przycisk lub kliknij przycisk Start, a następnie kliknij/dotknij panelu sterowania Click/Tap the Start button, then Click/Tap Control Panel
 2. Kliknij/dotknij Dopasuj rozdzielczość ekranu w sekcji Wygląd i personalizacja. Click/Tap Adjust Screen Resolution under Appearance and Personalization.
 3. Nazwa modelu monitora jest wyświetlana w obszarze wyświetlania " "

W systemie Windows 7, 8 i 10 zostanie wyświetlony tylko w przypadku odniesienia do "Generic PnP Monitor " monitor i kartę w menedżerze urządzeń aż do momentu załadowania sterowników monitora/wyświetlacza

Sterownik nie jest wymagane w systemie Windows 10.

W odróżnieniu od sterownika karty graficznej, która zazwyczaj wymaga określonego sterownika dla pełnej funkcjonalności, w większości przypadków dedykowany sterownik nie jest wymagane.

Dla monitorów Dell plug and play znajduje się specjalny sterownik dla systemu Windows 10 wyświetlacza podłączone do systemu nie jest potrzebny. W systemie operacyjnym Windows 10 automatycznie odczytać monitor Extended Display Identification Data (EDID) . Jeśli kalibracja monitora oprogramowania lub inne oprogramowanie wymaga konkretnego monitora plik INF, możesz zainstalować monitor Windows 8/8.1 sterownik do systemu Windows 10.

W Menedżerze urządzeń systemu Windows 10 nie oznacza, że monitor jest podłączony przez przedstawia go jako "Generic PNP Monitor "? (Tak/Nie)
Czy komputer i monitor umożliwiają własne/prime rozdzielczość? Do the computer and monitor allow the monitors native/prime resolution? (Tak/Nie)
Jeśli monitor dotykowy, nie działać? If a touch monitor, does touch function? (Tak/Nie)

Jeśli tak, aby powyższe, komputer ma prawidłowo odczytać EDID monitora i dedykowany sterownik w systemie Windows 10 nie jest wymagane do normalnej pracy.

Wyświetlone zostaną następujące wyniki mają certyfikat WHQL sterowniki ekranu dla systemu Windows 10 dostępne na stronie internetowej pomocy technicznej firmy Dell można znaleźć w polu dla produktu, kliknij opcję Pokaż Produkty , wybierz opcję Monitory i projektory, a następnie wybierz opcję , a następnie wybierz odpowiednie urządzenie wyświetlające model monitorów. Wszystkie sterowniki dla komputera zostanie wyświetlony w sekcji Sterowniki i pliki do pobrania:

 • U2414H
 • U2415
 • U2515H
 • U2715H
 • U3415W
 • UZ2315H
 • DO GÓRY2715K
 • P2314T (ekran dotykowy)
 • P2415Q
 • P2715Q
 • P2416D
 • S2240T (ekran dotykowy)
 • S2415H
 • S2715H
UWAGA: S2340T wymaga sterowników wyświetlacza Link zadziałał. Po zainstalowaniu sterownika chipsetu i system został ponownie uruchomiony, należy pobrać i zainstalować sterownik z tej strony: DisplayLink http://www.displaylink.com/downloads/downloads.php po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Identyfikator artykułu: SLN298567

Data ostatniej modyfikacji: 04.08.2017 04:15


Oceń ten artykuł

Trafne
Przydatne
Łatwe do zrozumienia
Czy ten artykuł był przydatny?
Tak Nie
Wyślij nam swoją opinię
Komentarze nie mogą zawierać znaków specjalnych: <>()\
Niestety, nasz system przekazywania opinii jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później.

Dziękujemy za uwagi.