Baza wiedzy

Błąd komunikacji kabel USB Dell Laser Printer


 1. Sprawdź, czy problem dotyczy komputera jest podłączony bezpośrednio do drukarki.

 2. Ponownie umieść w gniazdach oba końce kabla USB do upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone.

 3. Sprawdź, czy drukarka jest podłączona bezpośrednio do komputera. Odłączanie wszystkich urządzeń znajdujących się między komputerem a drukarką, takie jak koncentratory USB lub skrzynki przełącznikowe.

 4. Sprawdź, czy właściwa drukarka wybrany port jest na porty w karcie właściwości drukarki.

 5. Sprawdź, czy kabel USB 2.0 jest używany, i że jest go mniej niż 10 stóp (3 m długości.

 6. Spróbuj podłączyć drukarkę do innego portu USB komputera. Jeśli inny port USB działa, drukarka działa zgodnie z założeniami, ale komputer wymaga dalszego rozwiązać problem dotyczący problem z portem USB.

 7. Spróbuj zamiana na sprawdzony w działaniu kabel USB. Jeśli sprawdzony w działaniu kabel działa, wymiana kabla USB ile zostały zakupione od firmy Dell.

 8. Sprawdź w Menedżerze urządzeń w kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej sekcji i sprawdź, czy co najmniej jedną pozycję dla głównego koncentratora USB znajduje się na liście. Jeśli nie są wymienione koncentratory USB root, zainstaluj ponownie oprogramowanie System sterownik zestawu układów scalonych dla komputera. W przypadku korzystania z komputera przenośnego firmy Dell można również uzyskać, trzeba dokonać ponownej instalacji Dell Notebook System Software.

 9. Deinstalacja i ponowna instalacja oprogramowania sterownika drukarki.

  • Sterownik drukarki została zakończona, ale drukarka nadal nie drukuje: Spróbuj wymiany na znany dobry drukarki tego samego modelu, jeśli jest dostępny.
   • drukarki na sprawdzony w działaniu nie działa: komputera wymaga dalszego rozwiązać problem dotyczący problem z portem USB.
   • drukarki na sprawdzony w działaniu działa, lub nie jest dostępna:Skontaktuj się z pomocą techniczną.

  • Nie można zainstalować sterownik drukarki:
   1. Sprawdź, czy, a następnie wyjąć, wszystkie urządzenia w Menedżerze urządzeń które pokazują błędy i sprzeczności, a następnie ponownie uruchom komputer.
   2. Przetestuj komputer ze znanym dobrym sprawdzone w działaniu urządzenie USB (takich jak mysz, klawiatura lub urządzenie pamięci masowej) i sprawdź, czy to jest ona wykrywana. Jeśli urządzenie sprawdzone w działaniu nie zostanie wykryta, problem wymaga dalszego rozwiązywania problemów dla problem z portem USB. Jeśli urządzenie sprawdzone w działaniu działa, skontaktuj się z pomocą techniczną.
 


Identyfikator artykułu: SLN115567

Data ostatniej modyfikacji: 26.07.2012 00:00


Oceń ten artykuł

Trafne
Przydatne
Łatwe do zrozumienia
Czy ten artykuł był przydatny?
Tak Nie
Wyślij nam swoją opinię
Komentarze nie mogą zawierać znaków specjalnych: <>()\
Niestety, nasz system przekazywania opinii jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później.

Dziękujemy za uwagi.