Jak przeprowadzić aktualizację do systemu Windows 10 z komputera z systemem Microsoft Windows 10 narzędzia do tworzenia multimediów

Jak przeprowadzić aktualizację do systemu Windows 10 z komputera z systemem Microsoft Windows 10 narzędzia do tworzenia multimediów

Ten artykuł zawiera informacje na temat aktualizacji do systemu Windows 10 z komputera z systemem Microsoft Windows 10 narzędzia do tworzenia nośników".


Windows 10 upgrade za pośrednictwem usługi Windows Update nie powiedzie się.

UWAGA: Program darmowej aktualizacji systemu Windows 10. Systemy, które nie były wcześniej zaktualizowany za darmo podczas okresu modernizacji będą przedmiotem zakupu licencji od firmy Microsoft Windows 10 podczas procesu aktualizacji.

Niektóre systemy Windows 10 błąd aktualizacji za pomocą Windows Update nawet, gdy system kwalifikuje się do modernizacji i jest poprawne i aktualne.

Jeśli nie możesz rozwiązać proces aktualizacji za pośrednictwem usługi Windows Update, spróbuj użyć funkcji Windows 10 za pomocą narzędzia do tworzenia multimediów

UWAGA: w dalszym ciągu wymaganego do ukończenia aktualizacji z systemu Windows 10 lub Windows 7 z dodatkiem SP1 lub Windows 8.1 w systemie przed rozpoczęciem instalacji systemu Windows 10.

Gdy system został zmodernizowany do wersji Windows 10 i uczestnikiem, system ten może zawierać czystą instalację systemu Windows 10, z procesu aktualizacji.

Za pomocą narzędzia do tworzenia systemu Windows 10.

Narzędzia do tworzenia multimediów można użyć do aktualizacji bieżącego komputera do wersji Windows 10 lub w celu utworzenia USB lub płyt DVD i zainstalować system Windows 10 na innym komputerze. Firma Microsoft udostępniła krok po kroku proces pozwala na uaktualnienie do systemu Windows 10 za pomocą narzędzia do tworzenia multimediów.

Kliknij łącze poniżej, aby pobrać i uruchomić narzędzie:

 Instalowanie pakietu oprogramowania dla systemu Windows 10 za pomocą narzędzia do tworzenia multimediów 

Po otwarciu połączenia, kliknij przycisk POKAŻ WSZYSTKIE łącza do wszystkich instrukcji dotyczących uruchamiania aktualizacji komputera, w którym znajdują się na lub dowiedzieć się, jak tworzyć płyty DVD lub pamięci USB do uruchomienia aktualizacji za pomocą innego komputera

UWAGA: Przy rozruchu z dysku DVD lub pamięci USB, należy zawsze przeprowadzić uaktualnienie do systemu Windows 10, jeśli system nie został wcześniej zarejestrowany w wersji systemu Windows 10.

Czysta instalacja systemu Windows 10.

Wykonać poniższe kroki należy wykonać czystą instalację systemu Windows 10 na komputerze firmy Dell.

 1. Uruchom program konfiguracji systemu ( F2 ) i upewnij się, że system jest skonfigurowany do pracy w trybie Legacy (jeśli system został zainstalowany system Windows 7 jest zazwyczaj w tryb zgodności).
 2. Uruchom ponownie komputer i naciśnij klawisz F12 i wybierz opcję uruchamiania z dysku DVD lub pamięci USB firmy Dell w zależności od nośnika systemu Windows 10.
   
  UWAGA : nie dziw i f proces ten trwa maksymalnie 5 minut przy przygotowywany do nadpisania plików instalacyjnych. NOTE: Do not be surprised if this process takes up to 5 minutes while files are readied for installation.
 3. Po wyświetleniu monitu wybierz język (angielski jest ustawieniem domyślnym)
 4. Wybierz swój region ( US ustawienie domyślne).
 5. Wybierz opcję rozwiązywania problemów
 6. Wybierz opcję Zaawansowane
 7. Wybierz Command Prompt , co spowoduje otwarcie okna wiersza poleceń Choose Command Prompt, this will open a Command Prompt Window
 8. Typ: diskpart i naciśnij klawisz Enter, aby otworzyć narzędzie Partycji Dysku
 9. Wpisz: list dysk i naciśnij klawisz Enter, aby wyświetlić wszystkie twardy dysk/dyski półprzewodnikowe SSD wykrywane przez narzędzie
   
  UWAGA : w większości konfiguracji będzie miał jeden dysk do zainstalowania systemu Windows w przypadku systemów z jednego dysku, dysk zostanie wyświetlony na liście jako Dysk 0 (numeracja napędów zaczyna od zera (0), a następnie 1, 2, 3 itd. ).
 10. Typ: select disk 0, następnie nacisnąć przycisk potwierdzenia (Dysk 0 jest na dysku twardym, gdzie Windows jest zwykle instalowany w przypadku wielu dysków).
 11. Wpisz: clean (Wyczyść) i naciśnij klawisz Enter. Type: clean then press the Enter key
 12. Typ: GPT convert a następnie naciśnij klawisz Enter. Type: convert GPT then press the Enter key
 13. Typ: exit (zakończ) i naciśnij klawisz Enter, aby zamknąć narzędzie diskpart
 14. Typ: exit (zakończ) i naciśnij klawisz Enter, aby zamknąć okno wiersza poleceń Type: exit then press the Enter key to exit the Command Prompt window
 15. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aż do wyłączenia się systemu (od 10 do maksymalnie 15 sekund)
 16. Naciśnij przycisk zasilania i uruchom program konfiguracji systemu ( F2 ekran z logo Dell ) i upewnij się, że system jest skonfigurowany dla systemu Unified Extensible Firmware Interface (UEFI ) mode. Jeśli system jest wyposażony w opcję enable Legacy Option ROM , Włączenie tej opcji.
 17. Uruchom ponownie komputer, gdy pojawi się ekran powitalny firmy Dell naciśnij klawisz F12 i wybierz UEFI (DVD lub USB Device UEFI boot option)
   
  UWAGA : jeszcze raz, może to zająć trochę czasu, aby uruchomić podczas gdy pliki zostaną załadowane.
 18. Wybierz swój region ( US ustawienie domyślne).
 19. Wybierz opcję rozwiązywania problemów
 20. Wybierz opcję Recover from a drive (Napęd) Choose Recover from a drive option
 21. Należy wybrać opcję Usuń tylko moje pliki lub całkowicie wyczyścić napęd Choose either Just remove my files or Fully clean drive
 22. Zostanie wyświetlony ekran Dell - odzyskiwanie to PC XX% (Zwiększenie od 0 do 100 %)
 23. Po zakończeniu ładowania, system uruchomi się ponownie i uruchomi system Windows 10 Out of Box Experience (OOBE) z twardym dysku lub dysk półprzewodnikowy.

Referencje:

Opcje odtwarzania płyt DVD - system Windows DVD playback options for Windows


Identyfikator artykułu: SLN298917

Data ostatniej modyfikacji: 31.08.2016 21:58


Oceń ten artykuł

Trafne
Przydatne
Łatwe do zrozumienia
Czy ten artykuł był przydatny?
Tak Nie
Wyślij nam swoją opinię
Komentarze nie mogą zawierać znaków specjalnych: <>()\
Niestety, nasz system przekazywania opinii jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później.

Dziękujemy za uwagi.