Baza wiedzy

Jak korzystać z i rozwiązywania problemów z Vostro 270s


Streszczenie Artykułu: Ten artykuł zawiera łącza do informacji i rozwiązywanie problemów z Vostro 270s.

Spis Treści:

 1. Uruchomienie nie powiedzie się lub nie ma żadnego obrazu
 2. Wentylator i problemy związane z temperaturą
 3. Vostro 270s dane techniczne
 4. Lokacje Komponentu płyty systemowej
 5. Płyta główna we/wy Lokacje Komponentu
 6. W jaki sposób otwierania obudowy
 7. Jak usunąć i ponownie dodać komponenty
 8. Sieci bezprzewodowe How-to jest i rozwiązywania problemów


1.


Uruchomienie nie powiedzie się lub nie ma żadnego obrazuW przypadku wystąpienia sytuacji, w której komputer nie uruchamia się wcale lub przeciwnym razie (światła włącz i wentylatory są przędzenia), ale komputer nie pokazuje żadnych obrazu, wysłuchaj serię sygnałów dźwiękowych podczas uruchamiania systemu.
 • Gdy sygnał dźwiękowy kody są słyszalne, zapoznaj się z (Tabela 1), aby pomóc rozwiązać problem z komputerem.

  Powtarzające się kody dźwiękowe
  1

  Możliwa awaria płyty głównej - błąd sumy kontrolnej BIOS ROM.

  2

  Nie wykryto pamięci RAM.
  UWAGA: W przypadku montażu lub wymiany modułu pamięci upewnij się, że jest on prawidłowo osadzony w gnieździe.

  3

  Możliwa awaria płyty głównej - błąd chipsetu.

  4

  pamięci RAM błąd odczytu/zapisu.

  5

  Błąd zegara czasu rzeczywistego.

  6

  Błąd karty lub układu wideo.

  7

  Awaria procesora.

  Tabela 1: powtarzające się kody dźwiękowe

 • Gdy nie słychać sygnałów kody są słyszalne, należy wykonać następujące czynności:
  1. Odłącz wszystkie urządzenia zewnętrzne oprócz klawiatury, myszy i monitora (dla systemów biurkowych). Urządzenia peryferyjne obejmują również zewnętrzne urządzenia pamięci masowej takich jak pamięci flash, urządzeń USB, karty itp.
  2. Ładunki elektryczne zasilania MB ok. 1 minuty (MB świeci turn off (Wyłącz), które może potrwać od 20 sekund do jednej minuty).
  3. Upewnij się, że monitor jest podłączony do źródła zasilania i że jest podłączony do odpowiedniego portu na karcie graficznej. Dla systemów SLI, właściwej do portu DVI być użyte z podstawowych (górnej) karty video, jeden w lewo patrząc z tyłu komputera. Port ten może być również wykorzystywane przez jedną kartą konfiguracje.
  4. Wyjmij wszystkie pamięci Memory Stick (znaleźć obok CPU) i spróbować POST system przy użyciu jednego Memory Stick na raz z miejsca 1. Włóż ponownie inne karty Memory Stick, i upewnij się, że ich do płyty głównej jest optymalna. Jeśli problem się powtórzy po zrobieniu tego może być uszkodzona gniazdo pamięci na płycie głównej.
   Uwaga:
   Aby uzyskać pisemną informacje na temat otworzyć panel boczny i uzyskać dostęp do modułów pamięci, przejdź do Vostro 270s instrukcje online. Kliknij preferowany język. Kliknij, aby wyświetlić -- Podręcznik użytkownika. Informacje na temat procedury otwierania po lewej stronie panelu można znaleźć w Po lewej stronie Side-Panel sekcji. Dla modułów pamięci, zlokalizuj moduły pamięci(s) sekcji i postępuj zgodnie z instrukcjami.
  5. Wyczyść pole wyboru ustawienia CMOS:
   Uwaga:
   • Aby uzyskać więcej informacji na temat otworzyć panel boczny i położenia clear CMOS złącze połączeniowe, przejdź do Vostro 270s instrukcje online. Kliknij preferowany język. Wyświetlić -- Podręcznik użytkownika. Informacje na temat procedury otwierania po lewej stronie panelu można znaleźć w Po lewej stronie Side-Panel sekcji. Aby uzyskać informacje na temat położenia zworki CMOS, znajdź Przegląd techniczny sekcji i spojrzeć na Elementy płyty systemowej sekcji informacje na temat lokalizacji -- zworki CMOS.
  6. Wykonywanie różnych konfigurację grafiki testy: upewnij się, czy karty graficznej(y) jest posiadanie właściwego połączenia zasilania z zasilacza, Demontaż i ponowny montaż kart wideo) i jeśli więcej niż jeden karta graficzna jest obecny, spróbuj je osobno.
   Uwaga:
   Aby uzyskać więcej informacji na temat otworzyć panel boczny i wyjąć i włożyć PCI-Express Card, przejdź do Vostro 270s instrukcje online. Kliknij preferowany język. Wyświetl podręcznik użytkownika. Informacje na temat procedury otwierania po lewej stronie panelu można znaleźć w Po lewej stronie Side-Panel sekcji. Aby uzyskać więcej informacji na temat usuwania karty graficznej można znaleźć w karty graficznej sekcji.
  7. Usunąć wszystkie z nich, pozostawiając podstawowe komponenty (jeden moduł pamięci i karty graficznej tylko jeden, z uwzględnieniem, kartami WiFi, tunery telewizyjne i przydzielanie dysków optycznych (ODD's ), dysków twardych (HDD) i spróbować obrócić Komputer.
   Uwaga:
   Aby uzyskać więcej informacji na temat otworzyć panel boczny i wyjąć i włożyć składniki, przejdź do Vostro 270s instrukcje online. Kliknij preferowany język. Wyświetl podręcznik użytkownika. Odnoszą się do każdej sekcji aby uzyskać informacje na temat usuwania tego składnika.
  8. Zapoznaj się z artykułem Bazy wiedzy firmy Dell Komputer nie włączy się, lub jest zakleszczony na ekran z logo firmy Dell

  Powrót do góry

  2.


  Wentylator i problemy związane z temperaturą  Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak otworzyć panel boczny i rozwiązywanie problemów zespół chłodzenia, przejdź do Vostro 270s instrukcje online. Kliknij preferowany język. Wyświetlić -- Podręcznik użytkownika. Odnieś się do pracy wewnątrz komputera sekcji i postępuj zgodnie z instrukcjami.

  Powrót do góry

  3.


  Vostro 270s dane techniczne  Aby uzyskać informacje w komputerze Vostro 270s dane techniczne, przejdź do Vostro 270s instrukcje online. Kliknij preferowany język. Wyświetlić -- Dane techniczne (SWF/PDF).

  Powrót do góry

  4.


  Lokacje Komponentu płyty systemowej  Aby uzyskać informacje na płycie systemowej lokacje komponentu, przejdź do Vostro 270s instrukcje online. Kliknij preferowany język. Wyświetlić -- Podręcznik użytkownika. Odnieś się do pracy wewnątrz komputera sekcji i postępuj zgodnie z instrukcjami.

  Powrót do góry

  5.


  Płyta główna we/wy Lokacje Komponentu  Aby uzyskać informacje na płycie głównej we/wy lokacje komponentu, przejdź do Vostro 270s instrukcje online. Kliknij preferowany język. Wyświetlić -- Podręcznik użytkownika. Odnieś się do -- sekcji Widok z tyłu.


  Powrót do góry

  6.


  W jaki sposób otwierania obudowy  Aby uzyskać informacje na temat sposobu otwierania obudowy panelu bocznego, przejdź do Vostro 270s instrukcje online. Kliknij preferowany język. Wyświetlić -- Podręcznik użytkownika. Odnieś się do pracy wewnątrz komputera sekcji i postępuj zgodnie z instrukcjami.

  Powrót do góry

  7.


  Jak usunąć i ponownie dodać komponenty  Aby uzyskać informacje na temat usuwania i ponownie dodać komponenty, przejdź do Vostro 270s instrukcje online. Kliknij preferowany język. Wyświetlić -- Podręcznik użytkownika. Odnieś się do pracy wewnątrz komputera sekcji i postępuj zgodnie z instrukcjami.

  Powrót do góry

  8.


  Sieci bezprzewodowe How-to i Rozwiązywanie problemów  Więcej porad i informacji na temat rozwiązywania problemów można znaleźć w sieci bezprzewodowych W Sieć i Komunikacja bezprzewodowa Dell Support Center.

  Powrót do góryIdentyfikator artykułu: SLN146500

Data ostatniej modyfikacji: 26.04.2016 04:14


Oceń ten artykuł

Trafne
Przydatne
Łatwe do zrozumienia
Czy ten artykuł był przydatny?
Tak Nie
Wyślij nam swoją opinię
Komentarze nie mogą zawierać znaków specjalnych: <>()\
Niestety, nasz system przekazywania opinii jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później.

Dziękujemy za uwagi.