Knowledge Base

Dell Bilgisayarım Diskle Birlikte Gelmedi


İçindekiler

  1. Dell Sistem'im neden Disklerle birlikte gelmedi?
  2. Bu Yedekleme ve Kurtarma Yazılımı hakkındaki bilgilere nereden erişebilirim? Sistem Kurtarma Disklerimi nasıl oluşturabilirim?

Bu makalede bilgisayarınızın neden hiçbir diskle birlikte gelmediği ve yedekleme ile kurtarma yazılımlarının nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verilmektedir.


Dell Sistem'im neden Disklerle birlikte gelmedi?

Dell, müşterilerine kulak verme özelliğinden dolayı kendisiyle gurur duymaktadır! Dell, en iyi ürün ve çözümleri sağlamanın yanı sıra çevreye olan bağlılığını sürdürmeye kendini adamıştır. Disk yığınlarını depolamanın ve bunları ihtiyaç duyulduğunda bulmanın zaman kaybettiren bir iş olduğunu ve şirketinizdeki veya çevrenizdeki üretkenliği düşürdüğünü fark ettik. Bunun sonucunda iki yedekleme ve kurtarma yazılım ürünü geliştirdik. Bu ürünlerle bilgisayarınızdaki verileri tercihinize göre Disk'e veya USB Bellek Anahtarı'na yedekleyip geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca, sisteminizi sabit sürücüdeki fabrika görüntüsünden veya bazı durumlarda da bu yazılımı kullandığınız Disk'ten veya USB Bellek Anahtarı'ndan geri yükleyebilirsiniz.
Başa Dön


Bu Yedekleme ve Kurtarma Yazılımı hakkındaki bilgilere nereden erişebilirim?

Dell Burada yer alan Web sitemizde Yedekleme ve Kurtarma Programı bilgileri yer alır . Biz Restore ve Bilgi Bankası articlce tüm Windows işletim sistemleri için Resinstall bilgi var buna ek olarak " / Resintall Windows'u Restore "

Article ID: SLN128947

Last Date Modified: 13/07/2016 04:13 AM


Rate this article

Accurate
Useful
Easy to understand
Was this article helpful?
Yes No
Send us feedback
Comments cannot contain these special characters: <>()\
Sorry, our feedback system is currently down. Please try again later.

Thank you for your feedback.