Dell XPS 12 9250 Tableti kullanmaya başlama

Dell XPS 12 9250 Tableti kullanmaya başlamaBu makale, Dell XPS 12 9250 tabletinizin paketini açmakla başlayarak ilk defa başlatma anına kadar size rehberlik edecektir.


Tabletle birlikte verilen AC adaptörünü ve USB - USB-C dönüştürme kablosunu bulun. AC adaptörünü bir güç kaynağına, USB-C konnektörünü de aygıtın sol tarafındaki bağlantı noktasına takın. Nakliye sırasında pilin şarjı boşalmış olabileceği için tableti çalıştırmadan önce pili şarj etmek gerekebilir.
NOT: Tablet, web kamerası üstte olacak şekilde yatay konumludur. Güç düğmesi, aygıtın sağ kenarında ve üst tarafına yakın bir konumda, Windows düğmesi ise ekranın alt kısmının ortasında bulunur. Bağlantı noktaları ve özelliklerle ilgili daha fazla bilgi için XPS 12 Kılavuzlar Sayfası'ndaki XPS 12 Hızlı Başlangıç Kılavuzu'na başvurun.

Tableti açmak için güç düğmesini 3-5 saniye boyunca basılı tutun ve ardından serbest bırakın. Windows'un başlaması birkaç saniye sürecektir.

NOT: Tableti ilk defa başlatırken Bölge, Dil ve hesap oluşturma veya oturum açmayla ilgili bir dizi ayar ekranı arasında yönlendirileceksiniz.
Article ID: SLN300266

Last Date Modified: 01/12/2015 12:31 PM


Rate this article

Accurate
Useful
Easy to understand
Was this article helpful?
Yes No
Send us feedback
Comments cannot contain these special characters: <>()\
Sorry, our feedback system is currently down. Please try again later.

Thank you for your feedback.