Přeskočit na hlavní obsah
  • Vkládejte objednávky snadno a rychle
  • Zobrazit objednávky a sledovat stav expedice
  • Vytvořte a přistupujte k seznamu svých produktů
  • Spravujte své profily, produkty a kontakty na úrovni produktů na stránkách Dell EMC pomocí správy společnosti.

Mezinárodní podpora společnosti Dell

Služby společnosti Dell jsou dostupné po celém světě. Díky mezinárodním službám společnosti Dell máte jistotu, že servis a podporu pro produkt Dell budete mít k dispozici i na cestách mimo svou domovskou zemi.

Mezinárodní podpora společnosti Dell znamená maximální úsilí, s podmínkou místní dostupnosti náhradních dílů a pracovníků. Náhradní díly pro konkrétní zemi, například klávesnice, obvykle nejsou dostupné mimo danou zemi.

Pokud se produkt neprodává v zemi, po které cestujete, není pro něj v této zemi k dispozici ani podpora. Chcete-li získat podporu, vraťte se do země, kde byl produkt zakoupen.

Upozornění: Zákazníci se systémy Alienware, Inspiron, řady G a XPS včetně periferních zařízení a monitorů se základní zárukou odeslanými po 13. březnu 2017 již nebudou mít k dispozici mezinárodní záruční servis při cestování nebo stěhování mimo zemi, kde zařízení koupili. Výjimka z tohoto pravidla existuje pro zákazníky cestující nebo stěhující se do Brazílie nebo Argentiny nebo do země, kde se takové služby neprodávají. Produkty zakoupené mimo Brazílii mají 90denní zákonnou záruku od data fakturace.