Preskočiť na hlavný obsah
  • Zadávajte objednávky rýchlo a jednoducho
  • Pozrite si svoje objednávky a sledujte priebeh doručenia
  • Vytvorte si zoznam svojich produktov a majte ho vždy poruke
  • Spravujte svoje lokality Dell EMC, produkty a kontaktné informácie na úrovni produktov pomocou Správy informácií o spoločnosti.

Medzinárodná podpora firmy Dell

Služby firmy Dell sú dostupné na celom svete a vďaka programu medzinárodných služieb firmy Dell máte istotu, že našu podporu a servis budete môcť využiť aj vtedy, keď budete so svojím produktom značky Dell v zahraničí.

Cieľom medzinárodnej podpory firmy Dell je poskytovať zákazníkom v zahraničí čo najlepšiu podporu, no jej rozsah závisí od miestnej dostupnosti náhradných dielov a technikov. Náhradné diely vyrábané pre konkrétne krajiny, ako sú napríklad klávesnice, zvyčajne nie je možné kúpiť mimo krajiny, pre ktorú boli vyrobené.

Ak sa vaše zariadenie v oblasti alebo krajine, kam cestujete, nepredáva, nie je možné získať k nemu v danej krajine ani podporu. Ak teda chcete získať podporu, mali by ste sa vrátiť späť do krajiny, kde ste zariadenie kúpili.

Pozor: Zákazníci so systémami Alienware, Inspiron, radu G a XPS (vrátane periférnych zariadení a monitorov) zakúpenými 13. marca 2017 a neskôr spolu so základnou zárukou už nebudú mať možnosť využívať medzinárodnú záruku pri cestovaní alebo preložení do krajiny, ktorá sa líši od krajiny kúpy zariadenia. Výnimkou z tohto pravidla sú zákazníci cestujúci alebo preložení do Brazílie a Argentíny, prípadne tam, kde sa nepredávajú takéto služby. Produkty zakúpené mimo Brazílie majú zo zákona záruku 90 dní od dátumu vystavenia faktúry.