Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Handla Routrar, räckviddsutökare och nätverk

Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
 
 
 
 

Stående-Stativet för Dell Wyse 3020/5030, kundpaket Stående-Stativet för Dell Wyse 3020/5030, kundpaket

Stående-Stativet för Dell Wyse 3010, kundpaket

Dell Rulltrall för PowerEdge T330/T430 torn chassi, kundpaket

Kit - PERC Controller kabel för 8x3.5' Chassi

437,50 kr  262,50 kr 1

Med det stående stativet kan användare ställa den tunna klienten 3020 och 5030 på ett skrivbord för att få så stor arbetsyta som möjligt. ...  Visa fler
  • Tillverkarens artikelnummer MJ1V8
  • Dell-del 321-BCTB

i

Wyse Technology
Wyse Technology
Dell
Dell

Marknadspris 437,50 kr

Dell-pris 262,50 kr

Marknadspris 844,99 kr

Dell-pris 535,99 kr

Marknadspris 596,24 kr

Dell-pris 421,24 kr
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)   ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label)  ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
 ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label)  ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_link)
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_primary_label)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_secondary_label)

Finansiering

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)

ResponsiveMessagingKey_Not_Found(shop_fast_delivery_description)
Smart Selection
 
Avsändningsdatum 2018-08-01
Avsändningsdatum 2018-08-01
Levereras om 1–2 veckor
Avsändningsdatum 2018-06-20
Avsändningsdatum 2018-06-20
Beställningskod 321-bctb

Tilläggsartikel

Kommer snart

Avsändningsdatum 2018-08-01

Inte längre tillgänglig

Går bara att köpa i butik

Begränsat lager

Tillfälligt slut

Meddela mig

Avsändningsdatum 2018-08-01

Förbeställ

Förbeställ i dag

Tillgängligt

Mer information Mer information Mer information Mer information

Tilläggsartikel

Kommer snart

Avsändningsdatum 2018-08-01

Inte längre tillgänglig

Går bara att köpa i butik

Begränsat lager

Tillfälligt slut

Meddela mig

Avsändningsdatum 2018-08-01

Förbeställ

Förbeställ i dag

Tillgängligt

Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
 
 
 
 

Dells Nätverks sändtagare 40GbE QSFP+, SM4, LC dubbelriktad, OM3/OM4 MMF, kundpaket

Dells nätverks sändtagare SFP28 25GbE, ESR, LC Duplex, MMF, kundpaket

Dells QSFP28 nätverks sändtagare 4x32Gbit/s fiber Channel, SW4, 850nanometer, MPO MMF – upp till 100 M

Dells Nätverks, sändtagare, SFP+ 10GbE SR, 85c, MMF Duplex, LC, kundpaket

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 31.814,99 kr

Dell-pris 31.639,99 kr

Marknadspris 23.682,49 kr

Dell-pris 23.507,49 kr

Marknadspris 136.189,99 kr

Dell-pris 136.014,99 kr

Marknadspris 1.623,74 kr

Dell-pris 1.448,74 kr
Avsändningsdatum 2018-06-20
Levereras om 1–2 veckor
Levereras om 1–2 veckor
Levereras om 1–2 veckor
Mer information Mer information Mer information Mer information
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
 
 
 
 

Dells SFP28 SR optiska sändtagare 25GbE, High Temperature, Intel, kundpaket

Kit - Dell EMC PowerEdge SFP+ SR Optic, 10GbE, 850nm

Adapterkort QSFP Hot-Swap

S5000, 12-portar Ethernet/FCoE modul, 10GBASE-T, 1/10GbE RJ45 Interconnect, Requires Dell OS 9.7 eller above, kundpaket

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 9.481,24 kr

Dell-pris 9.306,24 kr

Marknadspris 3.667,49 kr

Dell-pris 3.492,49 kr

Marknadspris 10.147,49 kr

Dell-pris 9.972,49 kr

Marknadspris 36.401,24 kr

Dell-pris 36.226,24 kr
Levereras om 1–2 veckor
Levereras om 1–2 veckor
Avsändningsdatum 2018-06-20
Avsändningsdatum 2018-07-10
Mer information Mer information Mer information Mer information
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
 
 
 
 

PCT 62xx 48Gbit/s stapling moduler innefattar 1 m stapling kabel - paket

Dell Broadcom 57406 med Dubbel portar 10G Base-T Server Adapter Ethernet PCIe-nätverkskort, låg profil, installeras av kunden

Dell Mellanox ConnectX-4 Lx med Dubbel portar 25GbE DA/SFP rNDC, installeras av kunden

Dells SFP sändtagare Adapter 1000Base-T Copper

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 5.298,74 kr

Dell-pris 5.123,74 kr

Marknadspris 5.923,74 kr

Dell-pris 5.748,74 kr

Marknadspris 8.584,99 kr

Dell-pris 8.409,99 kr

Marknadspris 2.884,99 kr

Dell-pris 2.709,99 kr
Avsändningsdatum 2018-06-20
Avsändningsdatum 2018-06-20
Avsändningsdatum 2018-06-21
Avsändningsdatum 2018-06-20
Mer information Mer information Mer information Mer information
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
 
 
 
 

Dell - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE

Dells QSFP+ Network sändtagare 40GbE ESR– upp till 300M Reach on OM3 / 400M on OM4

Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8 Gb fiberkanal (SW) - Fibre Channel - för Brocade 6505, 6510, DCX 8510

Dells SFP+ optiska sändtagare 16GBase-LRM– upp till 10 M

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 3.132,49 kr

Dell-pris 2.957,49 kr

Marknadspris 31.814,99 kr

Dell-pris 31.639,99 kr

Marknadspris 3.889,99 kr

Dell-pris 3.714,99 kr

Marknadspris 58.429,99 kr

Dell-pris 58.254,99 kr
Avsändningsdatum 2018-06-20
Avsändningsdatum 2018-06-20
Avsändningsdatum 2018-06-20
Avsändningsdatum 2018-07-12
Mer information Mer information Mer information Mer information
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
 
 
 
 

Dell - 10GBase direktkopplingskabel - SFP+ till SFP+ - 10 m - dubbelaxlad, Cisco FEX B22

Dells SFP+ Networking sändtagare 10GBase-LRM– upp till 220m

Dells SFP Networking sändtagare 1000BASE-LX– upp till 10 km

Dell - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 Gigabit Ethernet

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 25.157,49 kr

Dell-pris 24.982,49 kr

Marknadspris 8.796,24 kr

Dell-pris 8.621,24 kr

Marknadspris 6.296,24 kr

Dell-pris 6.121,24 kr

Marknadspris 74.303,74 kr

Dell-pris 74.128,74 kr
Avsändningsdatum 2018-07-18
Avsändningsdatum 2018-07-11
Avsändningsdatum 2018-07-11
Avsändningsdatum 2018-06-20
Mer information Mer information Mer information Mer information
Jämför produkter (0)
Dölj

Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

Jämför
0