Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Handla Routrar, räckviddsutökare och nätverk

Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
 
 
 
 

Dell minnesuppgradering – Cable & Battery Backup Unit (BBU) for NVDIMM for PowerEdge R740XD (MidBay Config) Dell minnesuppgradering – Cable & Battery Backup Unit (BBU) for NVDIMM for PowerEdge R740XD (MidBay Config)

Stående-Stativet för Dell Wyse 3020/5030, kundpaket

Stående-Stativet för Dell Wyse 3010, kundpaket

ISDM och Combo kort Reader, CK

4.436,24 kr  4.261,24 kr 1

NVDIMM kabeln är en seriell länk som bildar en punkt-till-punkt-anslutning mellan enheterna. Den här produkten har testats på och godkänts för Dell™-system. ...  Visa fler
  • Tillverkarens artikelnummer 9D40G
  • Dell-del 370-ADQB

i

Dell
Wyse Technology
Wyse Technology
Dell

Marknadspris 437,50 kr

Dell-pris 262,50 kr

Marknadspris 437,50 kr

Dell-pris 262,50 kr

Marknadspris 1.092,49 kr

Dell-pris 917,49 kr
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)   ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label)  ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
 ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label)  ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_link)
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_primary_label)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_secondary_label)

Finansiering

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)

ResponsiveMessagingKey_Not_Found(shop_fast_delivery_description)
Smart Selection
 
Levereras om 1–2 veckor
Levereras om 1–2 veckor
Avsändningsdatum 2018-08-02
Levereras om 1–2 veckor
Levereras om 1–2 veckor
Beställningskod 370-adqb

Tilläggsartikel

Kommer snart

Levereras om 1–2 veckor

Inte längre tillgänglig

Går bara att köpa i butik

Begränsat lager

Tillfälligt slut

Meddela mig

Levereras om 1–2 veckor

Förbeställ

Förbeställ i dag

Tillgängligt

Mer information Mer information Mer information Mer information

Tilläggsartikel

Kommer snart

Levereras om 1–2 veckor

Inte längre tillgänglig

Går bara att köpa i butik

Begränsat lager

Tillfälligt slut

Meddela mig

Levereras om 1–2 veckor

Förbeställ

Förbeställ i dag

Tillgängligt

Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
 
 
 
 

Dell Mellanox ConnectX-4 Lx med Dubbel portar 25GbE DA/SFP rNDC, installeras av kunden

Dells SFP sändtagare Adapter 1000Base-T Copper

Dell - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE

Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8 Gb fiberkanal (SW) - Fibre Channel - för Brocade 6505, 6510, DCX 8510

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 8.584,99 kr

Dell-pris 8.409,99 kr

Marknadspris 2.884,99 kr

Dell-pris 2.709,99 kr

Marknadspris 3.132,49 kr

Dell-pris 2.957,49 kr

Marknadspris 3.889,99 kr

Dell-pris 3.714,99 kr
Avsändningsdatum 2018-06-25
Avsändningsdatum 2018-06-21
Avsändningsdatum 2018-06-21
Avsändningsdatum 2018-06-21
Mer information Mer information Mer information Mer information
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
 
 
 
 

Dells SFP+ optiska sändtagare 16GBase-LRM– upp till 10 M

Dell - 10GBase direktkopplingskabel - SFP+ till SFP+ - 10 m - dubbelaxlad, Cisco FEX B22

Dells SFP+ Networking sändtagare 10GBase-LRM– upp till 220m

Dells SFP Networking sändtagare 1000BASE-LX– upp till 10 km

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 58.429,99 kr

Dell-pris 58.254,99 kr

Marknadspris 25.157,49 kr

Dell-pris 24.982,49 kr

Marknadspris 8.796,24 kr

Dell-pris 8.621,24 kr

Marknadspris 6.296,24 kr

Dell-pris 6.121,24 kr
Avsändningsdatum 2018-07-13
Avsändningsdatum 2018-07-19
Avsändningsdatum 2018-07-12
Avsändningsdatum 2018-07-12
Mer information Mer information Mer information Mer information
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
 
 
 
 

Dell - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 Gigabit Ethernet

Dells QSFP+ optiska sändtagare 40GbE-ESR – upp till 300m OM3 / upp till 400m OM4

S5000, 12-portar Ethernet/FCoE modul, 10GBASE-T, 1/10GbE RJ45 Interconnect, Requires Dell OS 9.7 eller above, kundpaket

PCT 62xx 48Gbit/s stapling moduler innefattar 1 m stapling kabel - paket

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 74.303,74 kr

Dell-pris 74.128,74 kr

Marknadspris 31.814,99 kr

Dell-pris 31.639,99 kr

Marknadspris 36.401,24 kr

Dell-pris 36.226,24 kr

Marknadspris 5.298,74 kr

Dell-pris 5.123,74 kr
Avsändningsdatum 2018-06-21
Avsändningsdatum 2018-06-21
Avsändningsdatum 2018-07-12
Avsändningsdatum 2018-06-21
Mer information Mer information Mer information Mer information
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
 
 
 
 

Dells SFP+, optiska sändtagare Short Range, LC Connector, 10Gb compatible with QLogic 578xx Series, Cuskit

Dells QSFP to SFP+ optiska sändtagare 40GBase

Dells QSFP28 Nätverk sändtagare 100GBase LR4, LC, SMF – upp till 10 KM

Dell - QSFP28 sändar-/mottagarmodul - 100 Gigabit Ethernet - LC multiläge - 850 nm

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 1.371,24 kr

Dell-pris 1.196,24 kr

Marknadspris 1.912,49 kr

Dell-pris 1.737,49 kr

Marknadspris 232.354,99 kr

Dell-pris 232.179,99 kr

Marknadspris 33.402,49 kr

Dell-pris 33.227,49 kr
Avsändningsdatum 2018-06-25
Avsändningsdatum 2018-07-19
Avsändningsdatum 2018-06-21
Avsändningsdatum 2018-07-12
Mer information Mer information Mer information Mer information
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
 
 
 
 

Dell-Brocade 8G SWL SFP+ sändtagare 1-pack - upp till 850 nanometer

Dells SFP+, SR, optiska sändtagare Low Cost, 10Gb-1Gb, installeras av kunden

Dell Networking - QSFP28 sändar-/mottagarmodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-CWDM4 - upp till 2000 m

Dells Nätverks, sändtagare 25GbE SFP28 SR, MMF Duplex, LC, kundpaket

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 4.076,24 kr

Dell-pris 3.901,24 kr

Marknadspris 3.761,24 kr

Dell-pris 3.586,24 kr

Marknadspris 161.753,74 kr

Dell-pris 161.578,74 kr

Marknadspris 7.001,24 kr

Dell-pris 6.826,24 kr
Avsändningsdatum 2018-06-21
Avsändningsdatum 2018-06-25
Avsändningsdatum 2018-06-21
Avsändningsdatum 2018-06-21
Mer information Mer information Mer information Mer information
Jämför produkter (0)
Dölj

Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

Jämför
0