Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Mellanox sändtagare QSFP 40Gb Short-Range for use in Mellanox CX3 40Gb NW Adapter Only

Lägg till för att jämföra
Dell
  • Tillverkarens artikelnummer 7D95D
  • Dell-del 407-BBOI
Mellanox QSFP -sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Den här sändtagaren som kan bytas under drift med QSFP (Quad Form Factor Pluggable) ger MPO-12 med dubbelriktad dataöverföringshastighet på upp till 40 Gbit/s. Sändtagaren uppf ...  Visa fler

Marknadspris 14.529,99 kr

Dell-pris 14.354,99 kr
Avsändningsdatum 2018-10-18
Beställningskod 407-bboi
Jämför produkter (0)
Dölj

Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

Jämför
0
Kontakt
Behöver du hjälp? Vi hjälper dig!
08-58770527