Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell nätverks kabel OM4 MTP - 4xLC Optical Breakout 10GbE Active optisk kabel - 1 m

Lägg till för att jämföra
Dell
  • Tillverkarens artikelnummer 3R0NX
  • Dell-del 470-ABPH
Den här direktanslutna Dell™ -nätverkskabeln OM4 MTP - 4xLC Optical Breakout ger anslutning med en räckvidd på upp till 1 m. För användning i kvalificerade Dell™ -plattformar. Dell Networking lägger till ytterligare funktioner i fiberoptiks- o ...  Visa fler

Marknadspris 5.431,24 kr

Dell-pris 4.204,99 kr
Avsändningsdatum 2018-06-21
Beställningskod 470-abph
Jämför produkter (0)
Dölj

Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

Jämför
0
Kontakt
Behöver du hjälp? Vi hjälper dig!
08-58770527