Varukorg

Brutto:
SWE
SWE

    Dell nätverk sändtagare QSFP28 4x32Gbps Fibre Channel, SW4, 850nm, MPO MMF

    Dell™ QSFP28 sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara QSFP28 -sändtagare (Small Form Factor Pluggable) har en MPO-12-kontakt. Dell Networkings 4x32 Fibre Channel SW4 QSFP28 QSFP28 sändtagare ger 4x3 ...  Visa fler
    136 014,99 kr
    136 189,99 kr
    Spara 175,00 kr
    Inklusive moms, kostnadsfri leverans
    Levereras om 1–2 veckor
    Frakt och leverans
    Lägg i kundvagn
    Tillverkarens artikelnummer N8GK9 | Dell-del 407-BBZG | Beställningskod 407-bbzg | Dell
    Jämför

    Dell™ QSFP28 sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara QSFP28 -sändtagare (Small Form Factor Pluggable) har en MPO-12-kontakt. Dell Networkings 4x32 Fibre Channel SW4 QSFP28 QSFP28 sändtagare ger 4x32GbE anslutningar upp till 100 M

    Den har dessutom ett unikt och förbättrat gränssnitt för digital diagnostisk övervakning, vilket innebär realtidsåtkomst till enhetens driftparametrar, t.ex. sändtagarens temperatur, laserns förström, den effekt som överförs och mottas optiskt samt sändtagarens matarspänning.

    Betyg och recensioner


    Drivrutiner, handböcker och support

    Dells support

    Dells produktsupport hjälper dig med allt från drivrutiner till diagnostiska verktyg och ersättningsdelar!

    Jämför produkter ()

    Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.
    Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.