Gå vidare till huvudinnehållet
      • Lägg beställningar snabbt och enkelt
      • Visa beställningar och kontrollera leveransstatus
      • Skapa och kom åt en lista över dina produkter

      Dell nätverk sändtagare QSFP28 4x32Gbps Fibre Channel, SW4, 850nm, MPO MMF

      Dell™ QSFP28 sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara QSFP28 -sändtagare (Small Form Factor Pluggable) har en MPO-12-kontakt. Dell Networkings 4x32 Fibre Channel SW4 QSFP28 QSFP28 sändtagare ger 4x3 ...  Visa fler
      Marknadspris 26 168,74 kr
      Dell-pris 13 346,06 kr
      Spara 12 822,68 kr (49 %)
      Inklusive moms Leverans Kostnadsfritt
      Lägg i kundvagn
      Tillverkarens artikelnummer N8GK9 | Dell-del 407-BBZG | Beställningskod 407-bbzg | Dell
      Jämför

      Dell™ QSFP28 sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara QSFP28 -sändtagare (Small Form Factor Pluggable) har en MPO-12-kontakt. Dell Networkings 4x32 Fibre Channel SW4 QSFP28 QSFP28 sändtagare ger 4x32GbE anslutningar upp till 100 M

      Den har dessutom ett unikt och förbättrat gränssnitt för digital diagnostisk övervakning, vilket innebär realtidsåtkomst till enhetens driftparametrar, t.ex. sändtagarens temperatur, laserns förström, den effekt som överförs och mottas optiskt samt sändtagarens matarspänning.

      Kompatibilitet


      Den här produkten är kompatibel med följande system:

      • Dell Networking S4112-ON
      • Dell Networking S4148U

      Drivrutiner, handböcker och support


      Drivrutiner, handböcker och support

      Dells support

      Dells produktsupport hjälper dig med allt från drivrutiner till diagnostiska verktyg och ersättningsdelar!


      Jämför produkter ()

      Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

      Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.
      Överst