Dell nätverk sändtagare QSFP28 4x32Gbps Fibre Channel, SW4, 850nm, MPO MMF

Dell™ QSFP28 sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara QSFP28 -sändtagare (Small Form Factor Pluggable) har en MPO-12-kontakt. Dell Networkings 4x32 Fibre Channel SW4 QSFP28 QSFP28 sändtagare ger 4x3 ...  Visa fler
Dell-pris 14 409,69 kr
11 527,75 kr exklusive moms
Klicka här för att chatta
Köp gärna och rådgör med oss
Tillverkarens artikelnummer N8GK9 | Dell artikelnummer 407-BBZG | Beställningskod 407-bbzg | Dell
Jämför