Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dells nätverks, sändtagare, 40GbE, QSFP+, ER4, LC, SMF, 40 KM reach

Lägg till för att jämföra
Dell
  • Tillverkarens artikelnummer 85GXC
  • Dell-del 407-BBVI
Dell™ sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara -sändtagare (Small Form Factor Pluggable) har en -kontakt. Dell Networkings 40GbE QSFP+ ER4 LC SMF sändtagare ger 40GbE anslutningar upp till 40 KM

De
...  Visa fler

Marknadspris 362.777,49 kr

Dell-pris 362.602,49 kr
Avsändningsdatum 2019-03-04
Beställningskod 407-bbvi
Jämför produkter (0)
Dölj

Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

Jämför
0
Kontakt
Behöver du hjälp? Vi hjälper dig!
08-58770527