Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Alienware AW5520Q-skärmen: Få 36% i rabatt – Gäller endast Dell.com Det är dags att tämja besten

Dells nätverks sändtagare, 100GbE QSFP28 LR4, LC, SMF, Gen 3

Lägg till för att jämföra
Dell
  • Tillverkarens artikelnummer 9N51Y
  • Dell-del 407-BCDH
Dell™ QSFP28 sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara QSFP28 -sändtagare (Quad Form Factor Pluggable) har en dubbelriktad LC-kontakt. Dell Networkings 100GBaseLR4 QSFP28sändtagare ger 100GbE anslutn ...  Visa fler

Marknadspris 169 184,99 kr

Dell-pris 169 009,99 kr
Levereras om 1–2 veckor
Beställningskod 407-bcdh
Jämför produkter (0)
Dölj

Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

Jämför
0
Kontakt
Behöver du hjälp? Vi hjälper dig! Våra nätbutiker är öppna och vi tillhandahåller fortsatt säkra leveranser till våra kunder.
08-58770527