Gå vidare till huvudinnehållet
      • Lägg beställningar snabbt och enkelt
      • Visa beställningar och kontrollera leveransstatus
      • Skapa och kom åt en lista över dina produkter

      Dells nätverks, sändtagare, 25GbE SFP28 LR, SMF dubbel, LC, kundpaket

      Dell™ SFP28 sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara SFP28 -sändtagare (Small Form Factor Pluggable) har en dubbelriktad LC-kontakt. Dell Networkings 25GbE SFP28sändtagare ger 25GbE anslutningar upp ...  Visa fler
      17 763,74 kr
      14 210,99 kr exklusive moms Kostnadsfri leverans
      Lägg i kundvagn
      Tillverkarens artikelnummer CD59D | Dell-del 407-BBXZ | Beställningskod 407-bbxz | Dell
      Jämför

      Dell™ SFP28 sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara SFP28 -sändtagare (Small Form Factor Pluggable) har en dubbelriktad LC-kontakt. Dell Networkings 25GbE SFP28sändtagare ger 25GbE anslutningar upp till 10 KM

      Den har dessutom ett unikt och förbättrat gränssnitt för digital diagnostisk övervakning, vilket innebär realtidsåtkomst till enhetens driftparametrar, t.ex. sändtagarens temperatur, laserns förström, den effekt som överförs och mottas optiskt samt sändtagarens matarspänning.

      Snabbspec


      Enhetstyp
      QSFP28-sändtagare
      Optisk våglängd
      Upp till 1310 nanometer

      Kompatibilitet


      Den här produkten är kompatibel med följande system:

      • Dell EMC Networking N3200-ON
      • Dell Networking S4112-ON
      • Dell Networking S4248U-ON
      • Dell Networking S5212F-ON
      • Dell Networking S5224F-ON
      • Dell Networking S5232F-ON
      • Dell Networking S5248F-ON
      • Dell Networking S5296F-ON
      • Dell Networking S6100
      • Dell Networking Z9100

      Drivrutiner, handböcker och support


      Drivrutiner, handböcker och support

      Dells support

      Dells produktsupport hjälper dig med allt från drivrutiner till diagnostiska verktyg och ersättningsdelar!


      Jämför produkter ()

      Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

      Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.
      Överst