Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell nätverk sändtagare SFP 1GbE ZX 1550nm Wavelength 80km Reach on 9/125um SMF - Paket

Lägg till för att jämföra
Dell
  • Tillverkarens artikelnummer W3M27
  • Dell-del 407-BBOY
Dell™ SFP sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara SFP -sändtagare (Small Form Factor Pluggable) har en dubbelriktad LC-kontakt. Dell Networkings 1GBaseZX SFPsändtagare ger 1GbE anslutningar upp til ...  Visa fler

Marknadspris 24.657,49 kr

Dell-pris 24.482,49 kr
Avsändningsdatum 2018-10-18
Beställningskod 407-bboy
Jämför produkter (0)
Dölj

Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

Jämför
0
Kontakt
Behöver du hjälp? Vi hjälper dig!
08-58770527