Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dells sändtagare, 40GbE, QSFP+ SR4 Optics, 850nm Wavelength, 100-150 M Reach onOM3/OM4, Cus Kit

Lägg till för att jämföra
Dell
  • Tillverkarens artikelnummer VJW01
  • Dell-del 407-BBOZ
Dell™ QSFP+ sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara QSFP+ -sändtagare (Quad Form Factor Pluggable) har en MPO-12-kontakt. Dell Networkings 40GBase-SR4 QSFP+sändtagare ger 40GbE anslutningar upp til ...  Visa fler

Marknadspris 25.683,74 kr

Dell-pris 25.508,74 kr
Avsändningsdatum 2018-07-23
Beställningskod 407-bboz
Jämför produkter (0)
Dölj

Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

Jämför
0
Kontakt
Behöver du hjälp? Vi hjälper dig!
08-58770527