Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dells sändtagare, SFP+, 10GBe, LR, 1310nm Wavelength, 10 KM Reach - Kit

Lägg till för att jämföra
Dell
  • Tillverkarens artikelnummer 7002X
  • Dell-del 407-BBOP
Dell™ SFP+ sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara SFP-sändtagare (Small Form Factor Pluggable) har en dubbelriktad LC-kontakt. Dell Networkings 10GBeLR SFP+sändtagare ger 10GbE anslutningar upp ti ...  Visa fler

Marknadspris 19.884,99 kr

Dell-pris 19.709,99 kr
Avsändningsdatum 2018-09-20
Beställningskod 407-bbop
Jämför produkter (0)
Dölj

Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

Jämför
0
Kontakt
Behöver du hjälp? Vi hjälper dig!
08-58770527