Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dells sändtagare SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300 M Reach

Lägg till för att jämföra
Dell
  • Tillverkarens artikelnummer RK0CX
  • Dell-del 407-BBOU
Dell™ SFP+ sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara SFP-sändtagare (Small Form Factor Pluggable) har en dubbelriktad LC-kontakt. Dell Networkings 10GbE SR SFP+sändtagare ger 10GbE anslutningar upp t ...  Visa fler

Marknadspris 7.643,75 kr

Dell-pris 7.468,75 kr
Avsändningsdatum 2018-10-17
Beställningskod 407-bbou
Jämför produkter (0)
Dölj

Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

Jämför
0
Kontakt
Behöver du hjälp? Vi hjälper dig!
08-58770527