Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell nätverks sändtagare, SFP 1000BASE-LX, 1310nm våglängd, 10km Reach-Paket

Lägg till för att jämföra
Dell
  • Tillverkarens artikelnummer VYW04
  • Dell-del 407-BBOO
Dell™ SFP sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara SFP -sändtagare (Small Form Factor Pluggable) har en dubbelriktad LC-kontakt. Dell Networkings 1000Base-LX SFPsändtagare ger 1000GbE anslutningar u ...  Visa fler

Marknadspris 6.296,24 kr

Dell-pris 6.121,24 kr
Avsändningsdatum 2018-10-17
Beställningskod 407-bboo
Jämför produkter (0)
Dölj

Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

Jämför
0
Kontakt
Behöver du hjälp? Vi hjälper dig!
08-58770527