Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.
Varukorg

Brutto:
SWE
SWE

    Routrar, räckviddsutökare och nätverk

    Jämför
    Jämför
    Jämför
    Jämför
     

    Dual SPERC8 Upgrade för VRTX 3.5 Chassis, CusKit, +SVC SKUs 996-3219 och (ABU)804-6753, (EMEA)683-19269, (APJ) 683-19831 Dual SPERC8 Upgrade för VRTX 3.5 Chassis, CusKit, +SVC SKUs 996-3219 och (ABU)804-6753, (EMEA)683-19269, (APJ) 683-19831

    iSCSI styrenhet kort, 8 Gbit/s cacheminne

    Emulex LPe31002-M6-D Dubbel portar 16Gb Fibre Channel-värdbussadapter, Installeras av kunden

    QLogic 2692 Dubbel portar 16 Gb Fibre Channel-värdbussadapter, låg profil

    31 614,88 kr  30 042,49 kr 1

    38 186,13 kr  36 613,74 kr

    24 231,13 kr  22 658,74 kr

    24 853,63 kr  23 281,24 kr

    styrenheten från Dell har RAID-kontrollfunktioner som ger disksystemhantering med hög tillförlitlighet, höga prestanda och hög feltolerans. Med Dual SPERC lagringskapacitet ger den här utökningsbara RAID-styrenheten förbättrade prestanda för ditt serversy ...  Visa fler
    • Tillverkarens artikelnummer H66M6
    • Dell-del 386-BBBM

    i

    Dell
    Dell
    Dell
    Dell

    Marknadspris 31 614,88 kr 1

    Sparat totalt Sparat totalt 1 572,39 kr ( 5% off ); 1

    Standardleverans
    Dell-pris 30 042,49 kr 1

    Marknadspris 38 186,13 kr

    Dell-pris 36 613,74 kr

    Marknadspris 24 231,13 kr

    Dell-pris 22 658,74 kr

    Marknadspris 24 853,63 kr

    Dell-pris 23 281,24 kr
    ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)   ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label)  ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
     ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label)  ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_link)
    ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)

    ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) 

    ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label) 

    ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_primary_label)

    ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_secondary_label)

    Finansiering

    ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
    Ansökan om Dell Preferred Account

    ResponsiveMessagingKey_Not_Found(shop_fast_delivery_description)
    smart
     
    Avsändningsdatum 2020-11-25
    Avsändningsdatum 2020-11-25
    Avsändningsdatum 2021-01-15
    Avsändningsdatum 2020-11-26
    Avsändningsdatum 2020-12-01
    Beställningskod 386-bbbm

    Tilläggsartikel

    Kommer snart

    Avsändningsdatum 2020-11-25

    Inte längre tillgänglig

    Går bara att köpa i butik

    Hitta en återförsäljare

    Går bara att köpa i butik

    Begränsat lager

    Tillfälligt slut

    Meddela mig

    Avsändningsdatum 2020-11-25

    Förbeställ

    Förbeställ i dag

    Tillgängligt

    Mer information Mer information Mer information Mer information

    Tilläggsartikel

    Kommer snart

    Avsändningsdatum 2020-11-25

    Inte längre tillgänglig

    Går bara att köpa i butik

    Hitta en återförsäljare

    Går bara att köpa i butik

    Begränsat lager

    Tillfälligt slut

    Meddela mig

    Avsändningsdatum 2020-11-25

    Förbeställ

    Förbeställ i dag

    Tillgängligt

    Jämför
    Jämför
    Jämför
    Jämför

    Intel i350 Gigabit, Dubbel portar Mezzanine Adapter, kundpaket

    Dell PCIe SAS 12Gbit/s fyra portar IO styrenhet kort - Låg Profil

    IO, 32Gb FC, 2Port, PCI-E, fullhöjd, kundpaket

    Qlogic 2692 Dubbel portar 16Gb Fibre Channel HBA

    5 093,63 kr  2 535,29 kr

    16 726,14 kr  15 153,75 kr

    68 386,14 kr  66 813,75 kr

    24 853,63 kr  23 281,24 kr

    Dell
    Dell
    Dell
    Dell

    Marknadspris 5 093,63 kr

    Dell-pris 2 535,29 kr

    Marknadspris 16 726,14 kr

    Dell-pris 15 153,75 kr

    Marknadspris 68 386,14 kr

    Dell-pris 66 813,75 kr

    Marknadspris 24 853,63 kr

    Dell-pris 23 281,24 kr
    Avsändningsdatum 2020-11-25
    Avsändningsdatum 2021-01-21
    Avsändningsdatum 2020-11-25
    Avsändningsdatum 2020-11-26
    Mer information Mer information Mer information Mer information
    Jämför
    Jämför
    Jämför
    Jämför

    Dells SFP+ optiska sändtagare 10GBase-SR– upp till 300 M

    Dell Emulex LPe31000-M6-D 1 portar 16 GB Fibre Channel-värdbussadapter

    Dell Cisco SFP+ optiska sändtagare 10GBase-SR

    Dells nätverks, sändtagare, SFP, 1000BASE-LX, 1310nm våglängd, 10km Reach - Paket

    30 374,89 kr  28 802,50 kr

    16 637,38 kr  15 064,99 kr

    39 659,88 kr  38 087,49 kr

    7 693,63 kr  6 121,24 kr

    Dell
    Dell
    Dell
    Dell

    Marknadspris 30 374,89 kr

    Dell-pris 28 802,50 kr

    Marknadspris 16 637,38 kr

    Dell-pris 15 064,99 kr

    Marknadspris 39 659,88 kr

    Dell-pris 38 087,49 kr

    Marknadspris 7 693,63 kr

    Dell-pris 6 121,24 kr
    Avsändningsdatum 2020-11-25
    Avsändningsdatum 2020-11-26
    Avsändningsdatum 2020-11-25

    Tillfälligt slut

    Mer information Mer information Mer information Mer information
    Jämför
    Jämför
    Jämför
    Jämför

    Dell 6 Gb SAS HBA - Low Profile

    Dell nätverks, sändtagare, 40GbE QSFP+ LR4, 10KM Reach on SMF

    Dells nätverks, sändtagare, SFP, 1000BASE-SX kontakt kundpaket

    Mellanox sändtagare SFP+ 10GBase Short-Range

    4 557,38 kr  2 984,99 kr

    130 101,12 kr  74 546,66 kr

    4 529,88 kr  1 715,35 kr

    6 027,38 kr  4 454,99 kr

    Dell
    Dell
    Dell
    Dell

    Marknadspris 4 557,38 kr

    Dell-pris 2 984,99 kr

    Marknadspris 130 101,12 kr

    Dell-pris 74 546,66 kr

    Marknadspris 4 529,88 kr

    Dell-pris 1 715,35 kr

    Marknadspris 6 027,38 kr

    Dell-pris 4 454,99 kr
    Avsändningsdatum 2020-11-25
    Avsändningsdatum 2020-11-25
    Avsändningsdatum 2020-11-25

    Tillfälligt slut

    Mer information Mer information Mer information Mer information
    Jämför
    Jämför
    Jämför
    Jämför

    Mellanox ConnectX-4 Lx Dubbel portar 25GbE SFP28 nätverk Adapter, installeras av kunden

    Dell nätverks, sändtagare, SFP+, 10GbE, SR, 850nanometer våglängd, 300m Reach

    Dell Qlogic 2662 Dual Port 16 GB Fibre Channel-värdbussadapter låg profil

    Dell nätverks SFP sändtagare 1000BASE-T – upp till 100 M

    9 098,63 kr  7 526,24 kr

    9 041,15 kr  4 331,88 kr

    28 249,88 kr  26 677,49 kr

    4 282,38 kr  1 571,80 kr

    Dell
    Dell
    Dell
    Dell

    Marknadspris 9 098,63 kr

    Dell-pris 7 526,24 kr

    Marknadspris 9 041,15 kr

    Dell-pris 4 331,88 kr

    Marknadspris 28 249,88 kr

    Dell-pris 26 677,49 kr

    Marknadspris 4 282,38 kr

    Dell-pris 1 571,80 kr
    Avsändningsdatum 2020-11-26
    Avsändningsdatum 2020-11-26
    Avsändningsdatum 2020-12-22
    Avsändningsdatum 2020-11-26
    Mer information Mer information Mer information Mer information
    Jämför
    Jämför
    Jämför
    Jämför

    QLogic QME2662 16Gbps Fibre Channel-kort

    Dell nätverks , sändtagare, 40GbE QSFP+ PSM4_LR, 10 KM reach on SMF (4x10GB LR quad mode)

    Dell Networking, sändtagare, Brocade 16Gbit/s SWL SFP 1-pack - kundpaket

    Emulex LPe35002 Dubbel portar FC32 Fibre Channel HBA, låg profil

    15 446,13 kr  13 873,74 kr

    52 641,12 kr  29 619,86 kr

    14 364,88 kr  12 792,49 kr

    42 038,63 kr  40 466,24 kr

    Dell
    Dell
    Dell
    Dell

    Marknadspris 15 446,13 kr

    Dell-pris 13 873,74 kr

    Marknadspris 52 641,12 kr

    Dell-pris 29 619,86 kr

    Marknadspris 14 364,88 kr

    Dell-pris 12 792,49 kr

    Marknadspris 42 038,63 kr

    Dell-pris 40 466,24 kr
    Avsändningsdatum 2020-11-25
    Avsändningsdatum 2021-01-21
    Avsändningsdatum 2020-11-27
    Levereras om 1–2 veckor
    Mer information Mer information Mer information Mer information
    
    Jämför produkter (0)
    Dölj

    Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

    Jämför
    0
    All information rörande pris, specifikation, tillgänglighet, frakt, månadsbetalning och konfiguration kan ändras utan föregående meddelande. Den slutliga konfigurationen kan komma att skilja sig från bilden ovanför. Erbjudandet gäller endast nyinköp från Dell av hemanvändare i Sverige. Erbjudanden på hemsidan är inte bindande. Beställning är endast bindande efter godkännande av Dell. Dell är inte ansvarigt för typografiska eller andra fel eller förbiseenden rörande pris, bilder eller i information. Konsumenter har 14 dagars returrätt från och med leveransdatum. Den standardservice som erbjuds begränsar inte konsumenters rättigheter enligt gällande konsumentlagstiftning. Dells allmänna villkor vid försäljning och service är tillämpliga. Specialerbjudanden gäller för upp till 5 system per kund.

    Notera att pixelfel kan förekomma på LCD-skärmar i form av mycket små punkter/pixlar som förblir konstant mörka eller ljust missfärgade. Dell byter enligt avtalad servicenivå skärmar med pixelfel i överensstämmelse med industristandarder, varför upp till 5 defekta pixlar får accepteras.

    Villkor
    Leveransvillkor - Systemen skeppas nästa arbetsdag (exkl. röda dagar och helger); Gäller för beställningar som görs senast kl. 16 mån-fre, och under förutsättning att beställningen är förbetald eller har kreditgodkänts. Begränsat antal system att tillgå. Exakt leveransdatum är inte garanterat. Dell är inte ansvarigt för eventuella förluster, utlägg, avgifter, omkostnader eller skador som orsakas av en eventuell försening. Programvara och tillbehör kan skickas separat och således anlända efter systemet.

    Celeron, Intel, the Intel logo, Intel Atom, Intel Core, Intel Inside, the Intel Inside logo, Intel vPro, Intel Evo, Intel Optane, Intel Xeon Phi, Iris, Itanium, MAX, Pentium, and Xeon are trademarks of Intel Corporation or its subsidiaries.

    © 2018 NVIDIA, NVIDIA-logotypen, GeForce, GeForce RTX, GeForce MAX-Q, GRID, SHIELD, Battery Boost, CUDA, FXAA, GameStream, G-Sync, NVLINK, ShadowPlay, SLI, TXAA, PhysX, GeForce Experience, GeForce NOW, Maxwell, Pascal och Turing är varumärken och/eller registrerade varumärken som tillhör NVIDIA Corporation i USA och andra länder.