Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Sändtagare & direkt ansluta kablar

Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
 

Dell 40GbE QSFP+ to QSFP+ Passive Copper Direktkopplingskabel - nätverkskabel - 0.5 m Dell 40GbE QSFP+ to QSFP+ Passive Copper Direktkopplingskabel - nätverkskabel - 0.5 m

Dell 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable - Nätverkskabel - QSFP+ - QSFP+ - 7 m

Dell VPI Mellanox EDR InfiniBand QSFP monterade optisk kabel LSZH - 15 m

Dell nätverks kabel, SFP28 - SFP28, 25GbE, Passiv koppar Twinax Direkt bifogas kabel, 3 m

3 709,99 kr  3 534,99 kr 1

8 624,99 kr  8 449,99 kr

21 401,24 kr  21 226,24 kr

1 886,24 kr  1 711,24 kr

Den här Dell™-nätverkskabeln QSFP+ to QSFP+ ger anslutning med en räckvidd på upp till 0.5 meter. För användning i kvalificerade Dell™-plattformar. ...  Visa fler
  • Tillverkarens artikelnummer NYH70
  • Dell-del 470-13550

i

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 3 709,99 kr 1

Sparat totalt Sparat totalt 175,00 kr ( 5% off ); 1

Standardleverans
Dell-pris 3 534,99 kr 1

Marknadspris 8 624,99 kr

Dell-pris 8 449,99 kr

Marknadspris 21 401,24 kr

Dell-pris 21 226,24 kr

Marknadspris 1 886,24 kr

Dell-pris 1 711,24 kr
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)   ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label)  ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
 ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label)  ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_link)
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_primary_label)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_secondary_label)

Finansiering

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
Ansökan om Dell Preferred Account

ResponsiveMessagingKey_Not_Found(shop_fast_delivery_description)
smart
 
Avsändningsdatum 2020-08-05
Avsändningsdatum 2020-08-05
Avsändningsdatum 2020-08-05
Avsändningsdatum 2020-08-05
Beställningskod 470-13550

Tilläggsartikel

Kommer snart

Avsändningsdatum 2020-08-05

Inte längre tillgänglig

Går bara att köpa i butik

Hitta en återförsäljare

Går bara att köpa i butik

Begränsat lager

Tillfälligt slut

Meddela mig

Avsändningsdatum 2020-08-05

Förbeställ

Förbeställ i dag

Tillgängligt

Tillfälligt slut

Mer information Mer information Mer information Mer information

Tilläggsartikel

Kommer snart

Avsändningsdatum 2020-08-05

Inte längre tillgänglig

Går bara att köpa i butik

Hitta en återförsäljare

Går bara att köpa i butik

Begränsat lager

Tillfälligt slut

Meddela mig

Avsändningsdatum 2020-08-05

Förbeställ

Förbeställ i dag

Tillgängligt

Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra

Dell nätverks, kabel, SFP28 - SFP28, 25GbE, Passiv koppar Twinax Direkt bifogas, 2 Meter

Dell VPI Mellanox FDR InfiniBand QSFP monterade optisk kabel - 10 m

Dell VPI Mellanox FDR InfiniBand QSFP passive copper kabel - 0.5 m

Dell nätverks kabel, QSFP28 - QSFP28, 100GbE, Active optisk (Optics included) kabel, 7 m

1 629,99 kr  1 454,99 kr

13 607,49 kr  13 432,49 kr

2 158,74 kr  1 983,74 kr

38 949,99 kr  38 774,99 kr

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 1 629,99 kr

Dell-pris 1 454,99 kr

Marknadspris 13 607,49 kr

Dell-pris 13 432,49 kr

Marknadspris 2 158,74 kr

Dell-pris 1 983,74 kr

Marknadspris 38 949,99 kr

Dell-pris 38 774,99 kr
Avsändningsdatum 2020-08-05
Avsändningsdatum 2020-08-05

Tillfälligt slut

Tillfälligt slut

Mer information Mer information Mer information Mer information
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra

Dell nätverks VPI Mellanox FDR InfiniBand QSFP Passive kopparkablarna, 2m, kundpaket

Dells iSCSI SFP+ optiska adapter 10Gb, kundpaket

Dell nätverks sändtagare, 40GbE, Bidi QSFP, LC dubbelriktad MMF, 100m OM3 or 150m OM4

Dell nätverks sändtagare, 40GbE QSFP+ SR4 Öppen nätverkshantering, 850nanometer våglängd, MTP,MMF

2 668,74 kr  2 493,74 kr

4 332,50 kr  4 157,50 kr

11 129,99 kr  10 954,99 kr

25 683,74 kr  25 508,74 kr

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 2 668,74 kr

Dell-pris 2 493,74 kr

Marknadspris 4 332,50 kr

Dell-pris 4 157,50 kr

Marknadspris 11 129,99 kr

Dell-pris 10 954,99 kr

Marknadspris 25 683,74 kr

Dell-pris 25 508,74 kr
Avsändningsdatum 2020-08-05
Avsändningsdatum 2020-08-05
Avsändningsdatum 2020-08-05

Tillfälligt slut

Mer information Mer information Mer information Mer information
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra

Dells Nätverks, sändtagare 25GbE SFP28 SR, MMF Duplex, LC

Dell nätverks, sändtagare, 100GbE QSFP28 SR4, No FEC Capable, MPO, MMF

Dell 10GbE SR SFP +-sändtagare för Intel 10GbE Dual Port Server Adapter

Dell Cisco SFP+ optiska sändtagare 10GBase-SR

7 001,24 kr  6 826,24 kr

49 833,74 kr  49 658,74 kr

4 273,74 kr  4 098,74 kr

38 262,49 kr  38 087,49 kr

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 7 001,24 kr

Dell-pris 6 826,24 kr

Marknadspris 49 833,74 kr

Dell-pris 49 658,74 kr

Marknadspris 4 273,74 kr

Dell-pris 4 098,74 kr

Marknadspris 38 262,49 kr

Dell-pris 38 087,49 kr
Avsändningsdatum 2020-08-06
Levereras om 1–2 veckor
Avsändningsdatum 2020-08-05

Tillfälligt slut

Mer information Mer information Mer information Mer information
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra

Dell Networking, sändtagare, Brocade 16Gbit/s SWL SFP 1-pack - kundpaket

Dells SFP+ FC optiska sändtagare 12- pack– upp till 150 M

Dells SFP+ optiska sändtagare 16GBase-LRM– upp till 10 M

Brocade 32G SWL Fibre Channel SFP+, 1 pack, kräver portaktivering

12 967,49 kr  12 792,49 kr

15 323,74 kr  15 148,74 kr

58 429,99 kr  58 254,99 kr

19 821,24 kr  19 646,24 kr

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 12 967,49 kr

Dell-pris 12 792,49 kr

Marknadspris 15 323,74 kr

Dell-pris 15 148,74 kr

Marknadspris 58 429,99 kr

Dell-pris 58 254,99 kr

Marknadspris 19 821,24 kr

Dell-pris 19 646,24 kr
Avsändningsdatum 2020-08-05
Avsändningsdatum 2020-09-15
Avsändningsdatum 2020-08-05

Tillfälligt slut

Mer information Mer information Mer information Mer information
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra
Lägg till för att jämföra

Dell nätverks, sändtagare, SFP+ 10 GbE SR, 85c, MMF dubbelriktad, LC

Dells nätverks, sändtagare, SFP, 1000BASE-SX kontakt kundpaket

Mellanox sändtagare SFP+ 10GBase Short-Range

Dell nätverk sändtagare QSFP28 4x32Gbps Fibre Channel, SW4, 850nm, MPO MMF

1 623,74 kr  1 448,74 kr

3 132,49 kr  2 957,49 kr

4 629,99 kr  4 454,99 kr

136 189,99 kr  136 014,99 kr

Dell
Dell
Dell
Dell

Marknadspris 1 623,74 kr

Dell-pris 1 448,74 kr

Marknadspris 3 132,49 kr

Dell-pris 2 957,49 kr

Marknadspris 4 629,99 kr

Dell-pris 4 454,99 kr

Marknadspris 136 189,99 kr

Dell-pris 136 014,99 kr
Avsändningsdatum 2020-08-06
Avsändningsdatum 2020-08-05
Levereras om 1–2 veckor

Tillfälligt slut

Mer information Mer information Mer information Mer information
Jämför produkter (0)
Dölj

Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

Jämför
0