Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Få upp till 60 % rabatt på utvalda tillbehör och upp till 32 % rabatt på utvalda skärmar Se erbjudanden på skärmar |Se erbjudanden på tillbehör

C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patch-kabel - 7 m - gul

Lägg till för att jämföra
C2G
  • Tillverkarens artikelnummer 85590
  • Dell-del A7645154
Dell-pris 217,70 kr
Avsändningsdatum 2020-08-24
Beställningskod a7645154
Jämför produkter (0)
Dölj

Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

Jämför
0
Chatta eller ring
Behöver du hjälp? Vi hjälper dig! Våra nätbutiker är öppna och vi tillhandahåller fortsatt säkra leveranser till våra kunder.
Ring Dells säljexperter på 08 501 630 14 (Mån – Fre från 09.00 till 16.00)