Gå vidare till huvudinnehållet
      • Lägg beställningar snabbt och enkelt
      • Visa beställningar och kontrollera leveransstatus
      • Skapa och kom åt en lista över dina produkter

      Dell EMC PowerEdge 25GbE SFP28 SR 85C Optic, installeras av kunden

      Dell™ EMC PowerEdge SFP28 sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara EMC PowerEdge SFP28 -sändtagare (Small Form Factor Pluggable) har en -kontakt. Dell EMC PowerEdge SFP28sändtagare ger 25GbE anslutn ...  Visa fler
      Från 5 610,99 kr
      Dell-pris 3 815,47 kr
      Spara 1 795,52 kr (32 %)
      Exklusive moms Leverans Kostnadsfri
      Klicka här för att chatta
      Endast 117,97 kr SEK/månad¹
      Med förbehåll för godkännande²
      Avsändningsdatum 2021-10-19
      Tillverkarens artikelnummer PY7V9 | Dell-del 407-BCHI | Beställningskod 407-bchi | Dell
      Jämför

      Dell™ EMC PowerEdge SFP28 sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara EMC PowerEdge SFP28 -sändtagare (Small Form Factor Pluggable) har en -kontakt. Dell EMC PowerEdge SFP28sändtagare ger 25GbE anslutningar upp till 300/400 M över OM3/4 vid 25G. Dell EMC PowerEdge SFP28sändtagare också ger 25GbE anslutningar upp till 70 M över OM2 vid 25G.

      Den har dessutom ett unikt och förbättrat gränssnitt för digital diagnostisk övervakning, vilket innebär realtidsåtkomst till enhetens driftparametrar, t.ex. sändtagarens temperatur, laserns förström, den effekt som överförs och mottas optiskt samt sändtagarens matarspänning.

      Snabbspec


      Enhetstyp
      QSFP+-sändtagare
      Optisk våglängd
      Upp till 850 nanometer

      Kompatibilitet


      Den här produkten är kompatibel med följande system:

      • PowerEdge C6525
      • PowerEdge R450
      • PowerEdge R550
      • PowerEdge R650xs
      • PowerEdge R6515
      • PowerEdge R6525
      • PowerEdge R750xa
      • PowerEdge R750XS
      • PowerEdge R7515
      • PowerEdge R7525
      • PowerEdge XR11
      • PowerEdge XR12

      Drivrutiner, handböcker och support


      Drivrutiner, handböcker och support

      Dells support

      Dells produktsupport hjälper dig med allt från drivrutiner till diagnostiska verktyg och ersättningsdelar!


      Jämför produkter ()

      Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

      Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.
      Överst