Varukorg

Brutto:
SWE
SWE

    Dells EMC PowerEdge QSFP28 SR4 100GBase 85C optiska Installeras av kunden

    Dell™ QSFP28 sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara QSFP28 -sändtagare (Quad Form Factor Pluggable) har en MPO-12-kontakt. Dell Networkings 100GBase-SR4 QSFP28sändtagare ger 100GbE anslutningar up ...  Visa fler
    10 123,63 kr
    13 867,99 kr
    Spara 3 744,36 kr (27 %)
    Exklusive moms
    Klicka här för att chatta Endast 313,02 kr SEK/månad¹
    Med förbehåll för godkännande²
    Levereras om 1–2 veckor
    Tillverkarens artikelnummer 5M3CP | Dell-del 407-BCEX | Beställningskod 407-bcex | Dell
    Jämför

    Dell™ QSFP28 sändtagaren ger fiberanslutning som utökar nätverkets räckvidd. Denna under drift utbytbara QSFP28 -sändtagare (Quad Form Factor Pluggable) har en MPO-12-kontakt. Dell Networkings 100GBase-SR4 QSFP28sändtagare ger 100GbE anslutningar upp till 100 M

    Den har dessutom ett unikt och förbättrat gränssnitt för digital diagnostisk övervakning, vilket innebär realtidsåtkomst till enhetens driftparametrar, t.ex. sändtagarens temperatur, laserns förström, den effekt som överförs och mottas optiskt samt sändtagarens matarspänning.

    Quick Specs


    A
    A

    Den här produkten är kompatibel med följande system:

    • PowerEdge R530
    • PowerEdge R7515
    • PowerEdge R630
    • PowerEdge FC630
    • PowerEdge R740XD
    • PowerEdge T640
    • PowerEdge FC640
    • PowerEdge R6525
    • PowerEdge R430
    • PowerEdge T430
    • PowerEdge R840
    • PowerEdge T630
    • PowerEdge C4140
    • PowerEdge R740xd2
    • PowerEdge C6525
    • PowerEdge R730XD
    • PowerEdge FC430
    • PowerEdge R940
    • PowerEdge R440
    • PowerEdge R7425
    • PowerEdge FC830
    • PowerEdge C6420
    • PowerEdge R6415
    • PowerEdge R7525
    • PowerEdge C4130
    • PowerEdge R740
    • PowerEdge R640
    • PowerEdge R540
    • PowerEdge R6515
    • PowerEdge R730
    • PowerEdge R930
    • PowerEdge R7415
    • PowerEdge R940xa

    Betyg och recensioner


    Drivrutiner, handböcker och support


    Drivrutiner, handböcker och support

    Dells support

    Dells produktsupport hjälper dig med allt från drivrutiner till diagnostiska verktyg och ersättningsdelar!


    Jämför produkter ()

    Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.
    Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.