|

Modüler Çözümler

Modüler çözümlerle her türlü iş yüküne uyum sağlayın.

Sunucu, depolama, ağ aygıtları ve yönetimi tek çözümde tümleştiren modüler çözümlerle maliyetlerin düşmesini ve operasyonların otomatik hale getirilmesini sağlayın. Dell EMC tarafından sunulan modüler altyapı ve hiper düzeyde yakınsanmış çözümler, altyapıyı iş yükünüze uygun hale getirmenizi sağlar. Kapsamlı görüşler için bu Ovum teknik raporunu okuyun.

Geleneksel ve modern uygulamaları; yaygın kullanılan, standartlara dayalı mimariler ve basitleştirilmiş yönetimle ölçeklendirmek üzere tasarlanan ve iş yüküne göre optimize edilen bu en geniş, en esnek modüler çözüm portföyünden yararlanın. Modüler veri merkezi için ödüllü modüler platformlarımız ve birleşik yönetim özelliğimizden iş yükleriniz için optimize edilen hiper düzeyde yakınsanmış çözümlere kadar tüm Dell EMC çözümlerinin gücünden yararlanabilirsiniz.

PowerEdge FX: devrim niteliğinde bir mimari                 

PowerEdge FXAltyapınızı iş yükü düzeyinde basit bir yöntemle birleştirmek için geliştirilen Dell EMC PowerEdge FX mimarisi, altyapınızı hassas bir şekilde uyarlamanıza, kısa sürede dağıtmanıza ve kolayca yönetmenize olanak sağlar. Yazılım tanımlı modüler altyapınızla küçük bir başlangıç yapın, sonrasında hızla ve kolayca ölçeklendirmek için benzer 2U platformlardan yüzde 50 daha fazla sunucu tarafı depolama kapasitesi sunan* kompakt 2U kasada birleştirilmiş bilgi işlem, depolama ve I/O modüllerini kullanabilirsiniz.

PowerEdge FX ile hemen her iş yüküne çözüm getirin. Sektörde 1U raf başına en yüksek yoğunluğu ve işlemci gücünü sağlayan bir modüler platformla yüksek kullanılabilirliğe sahip web hizmetleri veya ayrılmış barındırma sağlayabilir ve özel bulutlar ya da yüksek düzeyde sanallaştırılmış ortamlar sunabilirsiniz.

PowerEdge VRTX, masanızın yanı başındaki veri merkezi

PowerEdge VRTXUzak ve küçük ofisler için özel olarak tasarlanmış ilk modüler altyapı platformu olan PowerEdge VRTX; sunucu, depolama, ağ aygıtları ve yönetimi tek ve kompakt bir kasada tümleştirmenin yanı sıra eski sistemlere oranla yüzde 75 daha az zemin alanı* gerektirir. VRTX'i dört adede kadar sunucu düğümüne dağıtın, yüksek kapasiteli, düşük gecikme süresine sahip paylaşılan depolama ortamıyla tamamlayın. Birden fazla konumu tek, birleşik, tüm özelliklere sahip yönetim konsolundan görüntüleyin.

PowerEdge VRTX, kritik uygulamalarınızın ihtiyaç duyduğu gücü, ihtiyaç duyduğu anda sunar. Üstelik, tower sunucularla ve harici depolama ortamlarıyla karşılaştırıldığında yüzde 26 daha düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO)* ve yüzde 65'e kadar daha iyi performans* sağlar.

PowerEdge VRTX'in neden InfoWorld tarafından 2014'te Yılın Teknolojisi (İngilizce) seçildiğini okuyun.

InfoWorld 2014 Yılın Teknolojisi Ödülü sahibi -- makale (İngilizce)

Dell EMC M1000e modüler blade veri merkezi

PowerEdge M1000eKurumsal veri merkezlerinde blade dağıtım ve yönetiminin maliyetini ve karmaşıklığını, vat başına üstün düzeyde verimlilik ve performans sağlayan PowerEdge M1000e blade tipi muhafazayla azaltın. M1000e; tam, yarım ve çeyrek yükseklikteki blade'leri destekler ve en son geliştirilen güç, soğutma, I/O ve yönetim teknolojilerini yüksek kullanılabilirliğe sahip yoğun bir pakette birleştirerek 1U raf sunuculardan yüzde 60 daha fazla yoğunluk elde edilmesini sağlar.

Mükemmel sanallaştırma platformunda üst düzey fiyat/performans değerini seçin. Esnek ve ölçeklenebilir M1000e ile gelecekteki blade teknolojilerini destekleyebilir, üstün verimlilikten yararlanabilirsiniz.Birleşik yönetim

Birleşik YönetimDell EMC OpenManage, yenilikçi kurumsal sistem yönetim araçlarıyla modüler altyapı yönetimini sadeleştirir. Birden fazla kurumsal düzeyde sistem yönetim aracını, tek bir eksiksiz ve modüler yönetim platformuyla değiştirerek bir yandan tüm veri merkezlerini oluşturmak ve yönetmek için gereken bant genişliğini sağlamaya devam ederken diğer yandan da yönetimi basitleştirin.
Ortamınıza uyan yönetim sistemine bağlı olarak sunucu, kasa veya raf düzeyinde yönetim gerçekleştirin. Dell EMC Chassis Management Controller (CMC) ve Lifecycle Controller özelliğine sahip, aracıdan bağımsız, tümleşik Dell Remote Access Controller (iDRAC) ile sunucuların dağıtımını ve provizyonunu hızlandırın ve günlük operasyonları otomatik hale getirin.

Dell EMC uzmanına başvurarak Dell OpenManage portföyü hakkında daha fazla bilgi edinin.
 
Hiper Düzeyde Yakınsanmış Çözümler

Hiper Düzeyde Yakınsanmış ÇözümlerÖnceden tümleştirilmiş uygulamalar, hiper yöneticiler ve işletim sistemlerini içeren Dell EMC Hiper Düzeyde Yakınsanmış Çözümler sayesinde uygulamaları daha kısa sürede çalıştırın, performansı hızlandırın ve yönetimi kolaylaştırın. Yazılım tanımlı bir veri merkezini Nutanix destekli Dell EMC çözümleri ile 15 dakikadan daha kısa sürede oluşturun. Ayrıca uygulamaları daha hızlı dağıtın, daha kolay ölçeklendirin, altyapıyı daha az temas noktasıyla yönetin ve Dell EMC ile VMware EVO: RAIL kullanarak iş yükü teslimini geliştirin.

Dell uygulama iş ortakları tarafından onaylanmış, açık, birlikte çalışma özelliğine sahip, optimize edilmiş çözümlerden yararlanın. Dell EMC Mühendislik Çözümlerinizi desteklemek için ihtiyaç duyacağınız tek kaynak, Dell'dir.
Performans bilgileri, Dell'in isteğiyle hazırlanan ve Dell PowerEdge FX2 ile HP ProLiant DL380p'nin karşılaştırıldığı, "Oracle RAC performansı: Fluid Cache for SAN özellikli Dell PowerEdge FX2 ile rakip önbellek çözümünü karşılaştırma" adlı, Ocak 2015 tarihli Principled Technologies raporuna dayanır. Gerçek performans; yapılandırma, kullanım ve üretim farklılığına bağlı olarak değişir. Azaltılmış maliyet, dell.com ve hp.com adresinden Ekim 2014 tarihinde alınan liste fiyatları ve 3,7 kat fazla NOPM performans kazanımı kullanılan Dell şirket içi analizine dayanır.