Winkelwagen

Subtotaal:
BEL
BEL

    C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar SC multimodus (M) - 1 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

    C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - network cable - 1 m - aqua
    € 30,17
    Inclusief btw en Recupel, gratis verzending
    Klaar voor verzending 3/06/2021 Verzending en bezorging
    Toevoegen aan winkelwagen
    Fabrikantonderdeel 85513 | Dell onderdeel A7644722 | Bestelcode a7644722 | C2G
    Vergelijken

    C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - network cable - 1 m - aqua

    Snelle specs


    Type
    Netwerkkabel - OM3
    Technologie
    Duplex glasvezel
    Type glasvezel
    Multi-modus
    Voorzieningen
    Halogeenvrij
    Lengte
    1 m
    Diameter kern/plaatbedekking
    50 / 125 micron
    Connector
    2 x SC multimodus - male
    Aansluiting (tweede uiteinde)
    2 x SC multimodus - male
    Kleur
    Aqua
    Garantie van de fabrikant
    Levenslange beperkte garantie

    Algemeen


    Netwerkkabeltype
    Netwerkkabel - OM3
    Technologie
    Duplex glasvezel
    Type glasvezel
    Multi-modus
    Materiaal van omhulsel
    Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
    Vezelhoev.
    2
    Diameter kern/plaatbedekking
    50 / 125 micron
    Voorzieningen
    Halogeenvrij
    Lengte
    1 m
    Kleur
    Aqua

    Connectiviteit


    Connector
    2 x SC multimodus - male
    Aansluiting (tweede uiteinde)
    2 x SC multimodus - male

    Diversen


    Conformiteitsnormen
    TIA/EIA-455-171A

    Garantie van de fabrikant


    Service & Support
    Levenslange beperkte garantie

    Omgevingsparameters


    Min. gebruikstemperatuur
    -20 °C
    Max. gebruikstemperatuur
    70 °C

    Producten vergelijken ()

    Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

    Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.
    Omhoog