Hopp til hovedinnhold
      • Legg inn bestillinger raskt og enkelt
      • Vis bestillinger og spor forsendelsesstatus
      • Opprett og få tilgang til en liste over produktene dine

      Dell Nettverk, sender/mottaker, 25GbE SFP28 LR, SMF dobbel, LC, kundesett

      Dell™ SFP28 sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har SFP28-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en dobbel LC-kontakt. Dells 25GbE SFP28 sende ...  Vis mer
      Markedspris kr 18 297,48
      Tilbudspris kr 9 331,71
      Spar kr 8 965,77 (49 %)
      kr 7 465,37 ekskludert mva. Kostnadsfri frakt
      Produsentdel CD59D | Dell-del 407-BBXZ | Bestillingskode 407-bbxz | Dell
      Sammenlign

      Dell™ SFP28 sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har SFP28-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en dobbel LC-kontakt. Dells 25GbE SFP28 sender/mottaker for nettverk gir 25GbE tilkobling opptil 10 kilometer .

      I tillegg har den har en et unikt digitalt overvåkingsgrensesnitt for diagnose, som gjør at du får sanntidstilgang til driftsparametere for enheten, for eksempel temperatur for sender/mottaker, laserbiasspenning, overført optisk strøm, mottatt optisk strøm og spenningsforsyning.

      Hurtigsammendag


      Enhetstype
      optisk sender/mottaker
      Optisk bølgelengde
      Opptil 1310 nanometer

      Kompatibilitet


      Dette produktet er kompatibelt med følgende systemer:

      • Dell EMC Networking N3200-ON
      • Dell Networking S4112-ON
      • Dell Networking S4248U-ON
      • Dell Networking S5212F-ON
      • Dell Networking S5224F-ON
      • Dell Networking S5232F-ON
      • Dell Networking S5248F-ON
      • Dell Networking S5296F-ON
      • Dell Networking S6100
      • Dell Networking Z9100

      Drivere, brukerhåndbøker og kundestøtte


      Drivere, brukerhåndbøker og kundestøtte

      Dells kundestøtte

      Dells produktstøtte gir deg tilgang til alt du trenger – fra drivere og håndbøker til diagnoseverktøy og erstatningsdeler.


      Sammenlign produkter ()

      Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

      Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.
      Topp