C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 15 m - aqua

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85537
  • Dell onderdeel A7644860
Prijs van Dell € 44,44
Wordt verzonden in 1-2 weken
Bestelcode a7644860
Compare Products (0)
Hide

Add the products you would like to compare, and quickly determine which is best for your needs.

Compare
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4200