Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 20 m - oranje

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85490
  • Dell onderdeel A7644577

Marktprijs € 37,98

Prijs van Dell € 25,88
Bestelcode a7644577

Tijdelijk niet op voorraad

Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4200