Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G - OM1 62.5/125 MultiMode (LSZH) Glasvezel Patchkabel (LC-LC) - Oranje - 10m

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85292
  • Dell onderdeel A7644304

Marktprijs € 42,56

Prijs van Dell € 30,46
Bestelcode a7644304

Tijdelijk niet op voorraad

Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4200