Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G - OM1 62.5/125 MultiMode (LSZH) Glasvezel Patchkabel (LC-ST) - Oranje - 5m

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85274
  • Dell onderdeel A7644150

Marktprijs € 33,80

Prijs van Dell € 21,70
Wordt verzonden in 1-2 weken
Bestelcode a7644150
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4200