Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking kabel OM4 MTP Crossover vezelkabel (glasvezel vereist) - 50 m, klantenkit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel GH0WC
  • Dell onderdeel 470-ABPZ
De Dell Networking glasvezelkabel wordt gebruikt voor de koppeling van uw glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle connectiviteit op lange afstand. Deze 50 m kabel heeft een MTP connector aan het ene uiteinde en een MTP connector aan het andere.

Prijs van Dell € 1.851,29
Wordt verzonden in 6+ weken
Bestelcode 470-abpz
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4200