|

Spojení se zákazníky

Spojení se zákazníky
V každé oblasti našich činností se zaměřujeme na poskytování řešení umožňující chytřejší rozhodování a efektivnější výsledky. Naši zákazníci tak mohou překonávat překážky, uskutečňovat své nápady a jít za svými sny. Hlavní ale je, že se jim zavazujeme poskytovat výjimečnou dlouhodobou hodnotu, která je základem jejich růstu a prosperity.

Příběhy zákazníků (v angličtině)Iniciativa Women Powering Business (v angličtině)Setkání se zákazníky (CAP)
(v angličtině)
Příběhy zákazníkůwomen powering businessSetkání se zákazníky
Podívejte se, jak řešení Dell pomáhají firmám a státní správě zvyšovat efektivitu.Zatímco ženy podnikatelky mají společný jedinečný rozhled a přístup k podnikání, technologie umožňuje firmám kdekoli na světě použít data a získat zákazníky novými způsobyNa událostech CAP se zákazníci setkávají s pracovníky společnosti Dell. Sdělují jim své názory na produkty, služby a řešení a pomáhají ovlivňovat pozitivní vývoj do budoucna.

Centra řešení společnosti Dell
(v angličtině)
Briefingové centrum pro vedoucí pracovníky (v angličtině)Rozvojový kapitál Dell (v angličtině)
Centra řešení společnosti DellBriefingové centrum pro vedoucí pracovníky rozvojový kapitál dell
Seznamte se s řešeními společnosti Dell a vyzkoušejte naše technologie ve vyhrazených praktických prostředích, která jsou vybavena špičkovými laboratořemi a disponují týmy odborných pracovníků.V briefingovém centru pro vedoucí pracovníky přizpůsobíme každý briefing vytvořením cílových programů a prezentací, přidělením vedoucích diskuzí a naplánováním prohlídek tak, abychom zákazníkům co nejlépe pomohli vyřešit složité problémy IT.Cílem rozvojového kapitálu Dell je vytvořit trvalý špičkový program rozvoje podniku.