Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Winnaar CES® 2019 Innovation Awards, de Dell S2719DC is 's werelds meest heldere, ultradunne 27” USB-C beeldscherm in zijn klasse  S2719DC monitor

Adapters en accessoires

Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
 

Achter de monitormontage voor monitoren uit de P-serie 2017, klantenkit Achter de monitormontage voor monitoren uit de P-serie 2017, klantenkit

Montage aan voor wand en monitoren uit de E/P-serie (monitoren uit de P-serie also require sku 575-BBOB), klantenkit

Amulet Hotkey DXZ4 - Zero client - USFF - 1 x Tera2140 - RAM 512 MB - no HDD - GigE

Dell Networking transceiver, SFP 1000BASE-LX, 1310nm golflengte, 10km Reach

€ 78,65  € 60,50 1

42,35 €  24,20 €

931,99 €  913,84 €

602,57 €  584,42 €

De Wyse Thin/Zero Client monitorbeugel kunt u monteren op geselecteerde Wyse client producten voor montage aan de achterzijde van de volgende goedgekeurde monitoren: P1917S, P2017H, P2217H, P2317H, P2417H, P2717H, P2418HZ. Alleen beschikbaar voor de volge ...  Meer tonen
  • Fabrikantonderdeel H2PXC
  • Dell onderdeel 575-BBOB

i

Dell
Dell
Amulet Hotkey
Dell

Oorspronkelijke prijs € 78,65 1

Totale besparingen Totale besparingen € 18,15 ( 23% Uw Besparing ); 1

Standaardlevering
Prijs van Dell € 60,50 1
Prijs van Dell 24,20 €
Prijs van Dell 913,84 €
Prijs van Dell 584,42 €
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)   ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label)  ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
 ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label)  ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_link)
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_primary_label)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_secondary_label)

Financiering

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
Voorkeursaccount bij Dell aanvragen

ResponsiveMessagingKey_Not_Found(shop_fast_delivery_description)
Smart Selection
 
Wordt verzonden in 1-2 weken
Wordt verzonden in 1-2 weken
Klaar voor verzending 26/08/2019
Klaar voor verzending 6/09/2019
Klaar voor verzending 26/08/2019
Bestelcode 575-bbob

Add-on-artikelen

Binnenkort verkrijgbaar

Wordt verzonden in 1-2 weken

Niet meer beschikbaar

Alleen in de winkel te koop

Retailer zoeken

Alleen in de winkel te koop

Beperkte voorraad!

Tijdelijk niet op voorraad

Houd mij op de hoogte

Wordt verzonden in 1-2 weken

Vooruitbestelling

Vandaag vooruitbestellen

Beschikbaar

Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie

Add-on-artikelen

Binnenkort verkrijgbaar

Wordt verzonden in 1-2 weken

Niet meer beschikbaar

Alleen in de winkel te koop

Retailer zoeken

Alleen in de winkel te koop

Beperkte voorraad!

Tijdelijk niet op voorraad

Houd mij op de hoogte

Wordt verzonden in 1-2 weken

Vooruitbestelling

Vandaag vooruitbestellen

Beschikbaar

Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken

Dell Networking transceiver, 40GbE QSFP+ SR optische, 850nm golflengte, 100-150m Reach on OM3/OM4

Dell Networking, transceiver, 25GbE SFP28 SR, No FEC, MMF, duplek LC

Dell VPI Mellanox FDR InfiniBand QSFP gemonteerd optische kabel - 10 m

Wandbeugel voor Dell Wyse 5070 uitgebreide thin client

2.453,87 €  2.435,72 €

€ 848,20  € 830,05

1.340,67 €  1.322,52 €

90,74 €  72,59 €

Dell
Dell
Dell
Prijs van Dell 2.435,72 €
Prijs van Dell € 830,05
Prijs van Dell 1.322,52 €
Prijs van Dell 72,59 €
Klaar voor verzending 27/08/2019
Klaar voor verzending 4/10/2019
Wordt verzonden in 1-2 weken

Tijdelijk niet op voorraad

Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken

Wandbeugel voor Dell Wyse 5070 thin client, slim chassis

monitorbeugel voor Dell Wyse 5070 met select E-series monitoren

monitorbeugel voor Dell Wyse 5070 met U2419H/U2419HC monitoren

 Dell Networking, Transceiver, Brocade SWL 16GB, 8 Verpakking, Cust Kit

90,75 €  72,60 €

90,75 €  72,60 €

90,74 €  72,59 €

€ 8.484,51  € 8.466,36

Dell
Dell
Dell
Dell
Prijs van Dell 72,60 €
Prijs van Dell 72,60 €
Prijs van Dell 72,59 €
Prijs van Dell € 8.466,36
Wordt verzonden in 1-2 weken
Wordt verzonden in 1-2 weken
Wordt verzonden in 1-2 weken

Tijdelijk niet op voorraad

Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken

Dell VPI Mellanox FDR InfiniBand QSFP passief koper kabel - 3m

Mellanox - InfiniBand-kabel - QSFP naar QSFP - 15 m - glasvezel - halogeenvrij

Dell Networking, kabels, SFP+ to SFP+, 10GbE, koperen Twinax directe kabels, 3 meter

Dell Wyse - Thin Client-montagebeugel - monteerbaar aan muur - voor Dell Wyse 5010, 5020, 7010, 7020

€ 301,28  € 283,13

€ 2.107,81  € 2.089,66

€ 62,91  € 44,76

42,35 €  24,20 €

Dell
Dell
Dell
Dell Wyse
Prijs van Dell € 283,13
Prijs van Dell € 2.089,66
Prijs van Dell € 44,76
Prijs van Dell 24,20 €
Klaar voor verzending 27/08/2019
Klaar voor verzending 26/08/2019

Tijdelijk niet op voorraad

Tijdelijk niet op voorraad

Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken

Achter de monitormontage voor monitoren uit de P-serie 2017, klantenkit

Dell Wyse Dual VESA - Montageset van dunne client naar beeldscherm - voor Dell Wyse 5030

Achter de monitormontage voor monitoren uit de E-serie 2016, klantenkit

monitorbeugel voor Dell Wyse 5070 met P2719/P2719HC monitoren

€ 90,75  € 72,60

78,65 €  60,50 €

90,75 €  72,60 €

€ 90,74  € 72,59

Dell Wyse
Dell Wyse
Dell Wyse
Dell
Prijs van Dell € 72,60
Prijs van Dell 60,50 €
Prijs van Dell 72,60 €
Prijs van Dell € 72,59
Klaar voor verzending 26/08/2019
Klaar voor verzending 28/08/2019
Wordt verzonden in 3-5 weken
Wordt verzonden in 1-2 weken
Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken

Dell - SFP+ transceivermodule - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel - 10GBase-SR - maximaal 500 m - voor EMC PowerEdge R440, R540, R740, R940; EqualLogic FS7610; PowerEdge R230, R830, T130, T330

Dell SFP+ FC optische transceiver 12 Pack - tot 150 m

Dell QSFP+ networking zendontvanger 40GbE LR4- tot 10km Reach on SMF

Dell netwerk, transceiver, Brocade 16Gb SWL SFP Verpakking met 1 - klantenkit

410,18 €  392,03 €

1.510,07 €  1.491,92 €

12.289,96 €  12.271,81 €

1.277,75 €  1.259,60 €

Dell
Dell
Dell
Dell
Prijs van Dell 392,03 €
Prijs van Dell 1.491,92 €
Prijs van Dell 12.271,81 €
Prijs van Dell 1.259,60 €
Klaar voor verzending 26/08/2019
Klaar voor verzending 4/10/2019
Klaar voor verzending 26/08/2019
Klaar voor verzending 26/08/2019
Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0