Ga naar hoofdinhoud

Netwerkkabels

1 tot 12 van 17 resultaten

Filters

1 tot 12 van 17 resultaten
Selecteer twee of meer producten om ze naast elkaar te vergelijken Vergelijk
€ 9,79
€ 8,09 Exclusief BTW

Klik om te Chatten

Neem contact met ons op voor hulp bij uw aankoop.

Selecteer twee of meer producten om ze naast elkaar te vergelijken Vergelijk

Dell USB-C naar HDMI 2.1 adapter

Fabrikantonderdeel 7TNDG
Dell onderdeel 470-BCFW
€ 37,27
€ 30,80 Exclusief BTW

Klik om te Chatten

Neem contact met ons op voor hulp bij uw aankoop.

Selecteer twee of meer producten om ze naast elkaar te vergelijken Vergelijk
€ 9,60
€ 7,93 Exclusief BTW

Klik om te Chatten

Neem contact met ons op voor hulp bij uw aankoop.

Selecteer twee of meer producten om ze naast elkaar te vergelijken Vergelijk

C2G 7 m Categorie 6a Netwerkkabel

Fabrikantonderdeel 89906
Dell onderdeel A6929219
€ 15,13
€ 12,50 Exclusief BTW

Klik om te Chatten

Neem contact met ons op voor hulp bij uw aankoop.

Selecteer twee of meer producten om ze naast elkaar te vergelijken Vergelijk
€ 1.125,86
€ 930,46 Exclusief BTW

Klik om te Chatten

Neem contact met ons op voor hulp bij uw aankoop.

Selecteer twee of meer producten om ze naast elkaar te vergelijken Vergelijk

Dell netwerk kabel 200GbE QSFP28-DD Active optische kabel No FEC 5 m

Fabrikantonderdeel MDXRD
Dell onderdeel 470-ACUB
€ 1.228,26
€ 1.015,09 Exclusief BTW

Klik om te Chatten

Neem contact met ons op voor hulp bij uw aankoop.

Selecteer twee of meer producten om ze naast elkaar te vergelijken Vergelijk

C2G 7 m Glasvezel Netwerkkabel

Fabrikantonderdeel 85608
Dell onderdeel A7645018
€ 33,42
€ 27,62 Exclusief BTW

Klik om te Chatten

Neem contact met ons op voor hulp bij uw aankoop.

Selecteer twee of meer producten om ze naast elkaar te vergelijken Vergelijk
€ 44,77
€ 37,00 Exclusief BTW

Klik om te Chatten

Neem contact met ons op voor hulp bij uw aankoop.

Selecteer twee of meer producten om ze naast elkaar te vergelijken Vergelijk

Dell Networking OM4 LC - LC Glasvezelkabel (glasvezel vereist) - 2meter

Fabrikantonderdeel MDCXJ
Dell onderdeel 470-ACLT
€ 132,22
€ 109,27 Exclusief BTW

Klik om te Chatten

Neem contact met ons op voor hulp bij uw aankoop.

Selecteer twee of meer producten om ze naast elkaar te vergelijken Vergelijk

Dell Networking OM4 LC - LC Glasvezelkabel (glasvezel vereist) - 3meter

Fabrikantonderdeel W9M3K
Dell onderdeel 470-ACMO
€ 132,22
€ 109,27 Exclusief BTW

Klik om te Chatten

Neem contact met ons op voor hulp bij uw aankoop.

Selecteer twee of meer producten om ze naast elkaar te vergelijken Vergelijk

Dell Networking kabel, OM4 LC/LC vezelkabel, (glasvezel vereist), 5meter

Fabrikantonderdeel G88RG
Dell onderdeel 470-ACLY
€ 150,22
€ 124,15 Exclusief BTW

Klik om te Chatten

Neem contact met ons op voor hulp bij uw aankoop.

Selecteer twee of meer producten om ze naast elkaar te vergelijken Vergelijk

Dell Networking OM4 LC - LC Glasvezelkabel (glasvezel vereist) - 10meter

Fabrikantonderdeel JH6K2
Dell onderdeel 470-ACMN
€ 165,42
€ 136,71 Exclusief BTW

Klik om te Chatten

Neem contact met ons op voor hulp bij uw aankoop.

Monitor Deals

Monitor Deals

Profiteer van tijdelijke deals voor een breed bereik aan monitoren en monitoraccessoires.

76-us-cons-snp-ar-tIles-keyboard-alienware-aw410k-desktop-awaurorar11-monitor-aw2521hf-mouse-aw610m-headset-aw510h-1440x720.jpg

Elektronica en Accessoires Deals

Ontdek onze aanbiedingen voor muizen, toetsenborden, hoesjes en andere pc-accessoires.

Producten vergelijken ()

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.