Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

CES® 2019 Innovation Awards-utmerkelse: Dell S2719DC er verdens lyseste 27" USB-C med svært tynn skjerm  S2719DC-skjerm

Rutere, rekkeviddeforlengere og nettverksløsninger

Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
 
 
 
 

Sett - Caster for PowerEdge Tower chassis Sett - Caster for PowerEdge Tower chassis

CARR, MID, STD, viften, T640, kundesett

Dell Wyse Vertical Stand - Monteringsbøyle for tynn klient - for Dell Wyse 3010, 3010-T10

iDRAC9 Enterprise Perpetual Digital License, All Poweredge Platforms - CusKit

kr 754,99  kr 529,99 1

Caster Base fra Dell er en ideell bærbar løsning for dine Dell-skrivere. De robuste, lettjusterbare hjulene gir praktiske midler for å flytte skriveren fra rom til rom. Dette produktet er testet og validert på Dell™ -systemer. Den støttes av Dells t ...  Vis mer
  • Produsentdel J282R
  • Dell-del 350-BBFI

i

Dell
Dell
Dell Wyse
Dell

Markedspris kr 1 953,74

Tilbudspris kr 1 728,74

Markedspris kr 462,50

Tilbudspris kr 237,50

Markedspris kr 4 539,99

Tilbudspris kr 4 314,99
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)   ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label)  ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
 ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label)  ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_link)
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_primary_label)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_secondary_label)

Finansiering

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)

ResponsiveMessagingKey_Not_Found(shop_fast_delivery_description)
Smart Selection
 
Forsendelsesdato 21.02.2019
Forsendelsesdato 21.02.2019
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Bestillingskode 350-bbfi

Tilleggsprodukt

Kommer snart

Forsendelsesdato 21.02.2019

Ikke lenger tilgjengelig

Bare tilgjengelig for kjøp i butikker

Finn forhandler

Bare tilgjengelig for kjøp i butikker

Begrenset antall

Midlertidig utsolgt

Varsle meg

Forsendelsesdato 21.02.2019

Forhåndsbestill

Forhåndsbestill i dag

Tilgjengelig

Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon

Tilleggsprodukt

Kommer snart

Forsendelsesdato 21.02.2019

Ikke lenger tilgjengelig

Bare tilgjengelig for kjøp i butikker

Finn forhandler

Bare tilgjengelig for kjøp i butikker

Begrenset antall

Midlertidig utsolgt

Varsle meg

Forsendelsesdato 21.02.2019

Forhåndsbestill

Forhåndsbestill i dag

Tilgjengelig

Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
 
 
 
 

Mellanox ConnectX-3, 1-porters, VPI FDR, QSFP+ Mezzanine kort,

Broadcom 57404 25G SFP dualporters PCIe-adapter, lav profil

Broadcom 57406 10 Gigabit Base-T dualporters PCIe adapter, Installeres av kunden

Mellanox ConnectX-4 Lx dualporters 25GbE DA/SFP rNDC, Installeres av kunden

Dell
Dell
Dell
Dell

Markedspris kr 18 979,99

Tilbudspris kr 18 754,99

Markedspris kr 6 441,24

Tilbudspris kr 6 216,24

Markedspris kr 5 878,74

Tilbudspris kr 5 653,74

Markedspris kr 8 494,99

Tilbudspris kr 8 269,99
Forsendelsesdato 03.04.2019
Forsendelsesdato 21.02.2019
Forsendelsesdato 21.02.2019
Forsendelsesdato 22.02.2019
Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
 
 
 
 

Dell QSFP+ nettverkssender/-mottaker, 40GBase-SR- opptil 100-150m

Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet

Dell Nettverk, sender/mottaker, SFP+, 10GbE, SR, 850 nanometer bølgelengde, 300m Reach

Dell QSFP+ network sender/mottaker 40GbE ESR- opptil 300m Reach on OM3 / 400m on OM4

Dell
Dell
Dell
Dell

Markedspris kr 24 336,24

Tilbudspris kr 24 111,24

Markedspris kr 23 366,24

Tilbudspris kr 23 141,24

Markedspris kr 7 521,24

Tilbudspris kr 7 296,24

Markedspris kr 30 131,24

Tilbudspris kr 29 906,24
Forsendelsesdato 21.02.2019
Forsendelsesdato 13.03.2019
Forsendelsesdato 21.02.2019
Forsendelsesdato 21.02.2019
Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
 
 
 
 

Dell SFP+ optisk sender/mottaker 10GbE - opptil 850 nanometer

Dell Nettverk sender/mottaker, 40GbE QSFP+ SR4 Åpne nettverksløsninger, 850nanometer bølgelengde, MTP,MMF

Dell Nettverks, sender/mottaker SFP28 25GbE SR, 85c,MMF Duplex, LC, begrenset garanti

Dell SFP+ SR 10GbE-1GbE optisk sender/mottaker, High Temperature, Intel

Dell
Dell
Dell
Dell

Markedspris kr 4 772,49

Tilbudspris kr 4 547,49

Markedspris kr 24 336,24

Tilbudspris kr 24 111,24

Markedspris kr 18 712,49

Tilbudspris kr 18 487,49

Markedspris kr 3 763,74

Tilbudspris kr 3 538,74
Forsendelsesdato 21.02.2019
Forsendelsesdato 21.02.2019
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
 
 
 
 

Kit - Dell EMC PowerEdge SFP+ SR Optic, 10GbE, 850nm

Dell PCT M8024 dualporters 10G-Base-T Modul - Sett

Dell Nettverkkabel SFP+ til SFP+ 10GbE Twinax Direkte vedlegg kabel, for Cisco FEX B22 - 5 m

Dell Mellanox sender/mottaker QSFP 40Gb Short-Range for use in Mellanox CX3 40Gb NW Adapter Only

Dell
Dell
Dell
Dell

Markedspris kr 3 659,99

Tilbudspris kr 3 434,99

Markedspris kr 24 022,49

Tilbudspris kr 23 797,49

Markedspris kr 3 138,74

Tilbudspris kr 2 913,74

Markedspris kr 13 793,74

Tilbudspris kr 13 568,74
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Forsendelsesdato 21.02.2019
Forsendelsesdato 03.04.2019
Forsendelsesdato 22.02.2019
Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
 
 
 
 

Dell Nettverk sender/mottaker, SFP 1000BASE-LX, 1310nm bølgelengde, 10km Reach-Sett

Dell nettverks sender/mottaker SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300 m Reach

Dell Nettverk sender/mottaker SFP 1GbE ZX 1550nm Wavelength 80km Reach on 9/125um SMF - Kit

Dell SFP+ optisk sender/mottaker 10GBase-SR- opptil 300 m, 12 pack

Dell
Dell
Dell
Dell

Markedspris kr 6 011,24

Tilbudspris kr 5 786,24

Markedspris kr 7 285,00

Tilbudspris kr 7 060,00

Markedspris kr 23 366,24

Tilbudspris kr 23 141,24

Markedspris kr 75 677,49

Tilbudspris kr 75 452,49
Forsendelsesdato 21.02.2019
Forsendelsesdato 22.02.2019
Forsendelsesdato 21.02.2019
Forsendelsesdato 20.02.2019
Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

Sammenlign
0