Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Handle Rutere, rekkeviddeforlengere og nettverksløsninger

Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
 
 
 
 

Dell Wyse Vertical Stand - Monteringsbøyle for tynn klient - for Dell Wyse 3010, 3010-T10 Dell Wyse Vertical Stand - Monteringsbøyle for tynn klient - for Dell Wyse 3010, 3010-T10

Dell T630 Rack-to-Tower Konverteringssettet, CusKit

Sett - Caster for PowerEdge Tower chassis

iDRAC9 Enterprise Perpetual Digital License, All Poweredge Platforms - CusKit

kr 462,50  kr 237,50 1

Dell Wyse Vertical fot brukes med Dell Wyse 3010 tynn klient, selges som kundesett ...  Vis mer
  • Produsentdel D8D7M
  • Dell-del 321-BCTE

i

Wyse Technology
Dell
Dell
Dell

Markedspris kr 2 249,99

Tilbudspris kr 2 024,99

Markedspris kr 754,99

Tilbudspris kr 529,99

Markedspris kr 4 539,99

Tilbudspris kr 4 314,99
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)   ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label)  ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
 ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label)  ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_link)
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_primary_label)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_secondary_label)

Finansiering

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)

ResponsiveMessagingKey_Not_Found(shop_fast_delivery_description)
Smart Selection
 
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Forsendelsesdato 19.06.2018
Forsendelsesdato 19.06.2018
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Bestillingskode 321-bcte

Tilleggsprodukt

Kommer snart

Sendes i løpet av 1-2 weeks

Ikke lenger tilgjengelig

Bare tilgjengelig for kjøp i butikker

Begrenset antall

Midlertidig utsolgt

Varsle meg

Sendes i løpet av 1-2 weeks

Forhåndsbestill

Forhåndsbestill i dag

Tilgjengelig

Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon

Tilleggsprodukt

Kommer snart

Sendes i løpet av 1-2 weeks

Ikke lenger tilgjengelig

Bare tilgjengelig for kjøp i butikker

Begrenset antall

Midlertidig utsolgt

Varsle meg

Sendes i løpet av 1-2 weeks

Forhåndsbestill

Forhåndsbestill i dag

Tilgjengelig

Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
 
 
 
 

Dell minneoppgradering – Cable & Battery Backup Unit (BBU) for NVDIMM for PowerEdge R740XD (MidBay Config)

CBL,TRAY,BBU,T640,kundesett

CARR, MID, STD, viften, T640, kundesett

Kit - PERC Controller Kabel for 8x3.5 'Chassis

Dell
Dell
Dell
Dell

Markedspris kr 4 414,99

Tilbudspris kr 4 189,99

Markedspris kr 5 147,49

Tilbudspris kr 4 922,49

Markedspris kr 1 953,74

Tilbudspris kr 1 728,74

Markedspris kr 637,49

Tilbudspris kr 412,49
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Forsendelsesdato 19.06.2018
Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
 
 
 
 

Mellanox ConnectX-3, 1-porters, VPI FDR, QSFP+ Mezzanine Card, installeres av kunden

Dell Broadcom 57406 dualporters 10-GbE Base-T adapter PCIe

Dell Broadcom 57404 dualporters 25-GbE SFP adapter PCIe - med lav profil

Dell Mellanox ConnectX-4 Lx dualporters 25-GbE DA/SFP rNDC, installeres av kunden

Dell
Dell
Dell
Dell

Markedspris kr 18 979,99

Tilbudspris kr 18 754,99

Markedspris kr 5 878,74

Tilbudspris kr 5 653,74

Markedspris kr 6 441,24

Tilbudspris kr 6 216,24

Markedspris kr 8 494,99

Tilbudspris kr 8 269,99
Forsendelsesdato 19.06.2018
Forsendelsesdato 19.06.2018
Forsendelsesdato 19.06.2018
Forsendelsesdato 20.06.2018
Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
 
 
 
 

Dell Brocade SFP+ optisk sender/mottaker 8GBASE-LWL - opptil 10 km

Dell QSFP+ nettverkssender/-mottaker, 40GBase-SR- opptil 100-150m

Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet

Dell PCT M8024 dualporters 10G-Base-T Modul - Sett

Dell
Dell
Dell
Dell

Markedspris kr 41 513,74

Tilbudspris kr 41 288,74

Markedspris kr 24 336,24

Tilbudspris kr 24 111,24

Markedspris kr 23 366,24

Tilbudspris kr 23 141,24

Markedspris kr 24 022,49

Tilbudspris kr 23 797,49
Forsendelsesdato 19.06.2018
Forsendelsesdato 19.06.2018
Forsendelsesdato 09.07.2018
Forsendelsesdato 19.06.2018
Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
 
 
 
 

Dell Networking SFP+ optisk sender/mottaker 10GBase, 850nm bølgelengde - opptil 300 m

Dell QSFP+ network sender/mottaker 40GbE ESR- opptil 300m Reach on OM3 / 400m on OM4

Dell SFP+ optisk sender/mottaker 10GbE - opptil 850 nanometer

Dell SFP+ optisk sender/mottaker 10GBase-LRM- opptil 500 m

Dell
Dell
Dell
Dell

Markedspris kr 7 521,24

Tilbudspris kr 7 296,24

Markedspris kr 30 131,24

Tilbudspris kr 29 906,24

Markedspris kr 4 772,49

Tilbudspris kr 4 547,49

Markedspris kr 20 428,74

Tilbudspris kr 20 203,74
Forsendelsesdato 19.06.2018
Forsendelsesdato 19.06.2018
Forsendelsesdato 19.06.2018
Forsendelsesdato 03.08.2018
Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
 
 
 
 

Dell Nettverk,kabel, SFP+ to SFP+ 10GbE, tolederkabel med direktetilkobling, for Cisco FEX B22, 5m,CusKit

Dell Mellanox, sender/mottaker, QSFP, 40Gb, Short-Range, for use in Mellanox CX3 40Gb NW Adapter Only,CusKit

Brocade M5424 POD oppgradering 12 Additional porters, 2x 8Gb SFPs - Sett

Dell SFP nettverkssender/-mottaker, 1000BASE-LX- opptil 10 km

Dell
Dell
Dell
Dell

Markedspris kr 3 138,74

Tilbudspris kr 2 913,74

Markedspris kr 13 793,74

Tilbudspris kr 13 568,74

Markedspris kr 93 768,74

Tilbudspris kr 93 543,74

Markedspris kr 6 011,24

Tilbudspris kr 5 786,24
Forsendelsesdato 16.07.2018
Forsendelsesdato 20.06.2018
Forsendelsesdato 18.06.2018
Forsendelsesdato 09.07.2018
Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

Sammenlign
0