Databáze znalostí

Jaký je postup změny obrázku účtu, zamknuté obrazovky a tapety obrazovky Start v systému Windows 8?Tento článek obsahuje informace na téma „Postup změny obrázku účtu, zamknuté obrazovky a tapety úvodní obrazovky v systému Windows 8“

 

 

Změna obrázku účtu:  

  1. Stisknutím klávesy Windows spusťte obrazovku nabídky Start.
  2. Klikněte na dlaždici uživatele v pravém horním rohu obrazovky Start.
  3. Vyberte možnost Změnit obrázek účtu.
  4. Klikněte na jeden z obrázků na pozadí v nabídce nebo pomocí tlačítka Procházet vyberte libovolný obrázek z počítače, ze služby Bing, SkyDrive nebo i ze svého fotoaparátu.


Změna obrázku zamknuté obrazovky:
 
Nastavení zamknuté obrazovky se nacházejí v aplikaci Nastavení počítače.
 
  1. Aplikaci zpřístupníte otevřením ovládacího tlačítka Nastavení (toto ovládací tlačítko můžete rychle otevřít odkudkoli v systému Windows stisknutím klávesy Windows + I).
  2. Vyberte možnost Změnit nastavení počítače.
3. Vyberte kategorii Přizpůsobit a poté vyberte možnost Zamknutá obrazovka.
4. Klikněte na jeden z obrázků na pozadí v nabídce nebo pomocí tlačítka Procházet vyberte libovolný obrázek z počítače, ze služby Bing, SkyDrive nebo i ze svého fotoaparátu.Změna obrázku zamknuté obrazovky:
 
  1. Aplikaci zpřístupníte otevřením ovládacího tlačítka Nastavení (toto ovládací tlačítko můžete rychle otevřít odkudkoli v systému Windows stisknutím klávesy Windows + I).
  2. Vyberte možnost Změnit nastavení počítače.
  3. Klikněte na kategorii Přizpůsobit, poté klikněte na možnost Obrazovka Start a vyberte obrázek na pozadí a barevné schéma.

 


Obsah Rychlé nápovědy je publikován odborníky z oddělení podpory společnosti Dell, kteří denně řeší problémy. Protože publikace by měla být vytvořena co nejrychleji, může Rychlá nápověda představovat pouze částečné nebo zástupné řešení, které je stále ve vývoji nebo u kterého se stále testuje správnost řešení problému. Vzhledem k tomu nebyla Rychlá nápověda zkontrolována, ověřena ani schválena společností Dell a měla by být používána s odpovídající opatrností. Společnost Dell není zodpovědná za žádnou ztrátu, například ztrátu dat, zisku nebo příjmu, která zákazníkům vznikla v důsledku používání postupů nebo pokynů uvedených v Rychlé nápovědě.

ID článku: SLN284367

Datum poslední změny: 14.05.2018 10:44


Zhodnoťte tento článek

Přesné
Užitečné
Snadno srozumitelné
Byl tento článek užitečný?
Ano Ne
Zašlete nám svůj názor
Komentáře nesmí obsahovat tyto speciální znaky: <>() \
Je nám líto, ale náš systém zpětné vazby je v současné době mimo provoz. Zkuste to později.

Děkujeme za váš názor.