Přeskočit na hlavní obsah
  • Vkládejte objednávky snadno a rychle
  • Zobrazit objednávky a sledovat stav expedice
  • Vytvořte a přistupujte k seznamu svých produktů
  • Spravujte své profily, produkty a kontakty na úrovni produktů na stránkách Dell EMC pomocí správy společnosti.

Jak získat přístup k aplikaci Dell Digital Locker

Shrnutí: Tento článek popisuje, jak získat přístup k aplikaci Dell Digital Locker k nalezení softwarových produktů, které jsou součástí vašeho počítače Dell.

Tento článek byl zřejmě přeložen automaticky. Máte-li připomínky k jeho kvalitě, informujte nás pomocí formuláře ve spodní části stránky.

Obsah článku


Pokyny

Jak získat přístup k aplikaci Dell Digital Locker

  1. Přejděte do aplikace Dell Digital Locker a pro přístup ke svému účtu klikněte na tlačítko Přihlásit se.
  2. Přihlaste se ke svému účtu Dell pomocí e-mailové adresy, kterou jste použili při koupi nebo k přidělení softwarových licencí. Otázky k vytvoření nebo aktualizaci přihlašovacích údajů k účtu My Account najdete v článku Jak vytvořit, změnit heslo, jméno, jak se přihlásit a další nastavení profilu Můj účet na webu Dell.
  3. Pokud máte potíže s nalezením objednávky nebo přihlášením do aplikace Dell Digital Locker, obraťte se na podporu společnosti Dell pomocí následujícího odkazu: Obraťte se na podporu pro objednávky.
Další informace o aplikaci Dell Digital Locker naleznete ve stručné příručce k aplikaci Dell Digital Locker. Na této stránce klikněte na možnost Zobrazit často kladené dotazy a vyhledejte podrobné pokyny pro stažení softwaru, získání licenčních klíčů a provedení dalších úloh.

Další informace

Vlastnosti článku


Dotčený produkt

Software

Datum posledního vydání

02 lis 2023

Verze

9

Typ článku

How To