Přeskočit na hlavní obsah
  • Vkládejte objednávky snadno a rychle
  • Zobrazit objednávky a sledovat stav expedice
  • Vytvořte a přistupujte k seznamu svých produktů
  • Spravujte své profily, produkty a kontakty na úrovni produktů na stránkách Dell EMC pomocí správy společnosti.

Katalog aktualizací podnikových klientů Dell

Shrnutí: Katalog aktualizací podnikových klientů Dell automatizuje proces oprav systémových aktualizací pro systémy podnikových klientů Dell v nástroji Microsoft Configuration Manager.

Tento článek byl zřejmě přeložen automaticky. Máte-li připomínky k jeho kvalitě, informujte nás pomocí formuláře ve spodní části stránky.

Obsah článku


Příznaky

Katalog aktualizací podnikových klientů Dell automatizuje proces oprav systémových aktualizací pro podnikové klientské systémy Dell v prostředí Microsoft Configuration Manager. Soubor katalogu obsahuje podrobné informace pro určení, které aktualizace jsou vyžadovány pro klientské systémy Dell, a postup jejich použití. Lze jej použít společně s funkcemi pro správu aktualizací softwaru Microsoft ConfigMgr k poskytování automatických aktualizací systému BIOS, firmwaru, ovladačů a aplikací Dell.

Dokument whitepaper týkající se integrace s nástroji Configuration Manager a System Center Updates Publisher (SCUP) je k dispozici pro komplexní nasazení aktualizací.
 
Poznámka: Nástroj Dell OpenManage Inventory Agent (DMA) již není k dispozici na webu podpory společnosti Dell. Aktuální odkaz ke stažení naleznete v katalogu; případně je k dispozici soubor ke stažení pro verzi 3.8.2.0.

Příčina

Katalog aktualizací podnikových klientů Dell je ve výchozím nastavení k dispozici jako partnerský katalog prostřednictvím nástroje Microsoft Configuration Manager. Uživatelé se mohou přihlásit do katalogu společnosti Dell a zveřejňovat aktualizace na odpovídajících koncových bodech.

Vylepšení nástroje Configuration Manager 1910 přináší aktualizace od jiných výrobců, které autorům katalogu ve formátu V3 umožňují definovat kategorie pro odpovídající aktualizace. Katalog aktualizací podnikových klientů Dell podporuje formát V3 a umožňuje 2 úrovně kategorií.

Katalog aktualizací podnikových klientů Dell, zveřejňování aktualizací a nasazování aktualizací pomocí nástroje Configuration Manager pro správu klientských systémů Dell. Popisuje, jak používat rozšířené filtry pro výběrová předplatná a automatizuje proces oprav systémových aktualizací pro systém podnikových klientů Dell v prostředí Microsoft Configuration Manager.

Požadavky:

  • Nástroj Configuration Manager 1910 a další s nainstalovanými nejnovějšími opravami
  • Odběr katalogu aktualizací podnikových klientů Dell

Řešení

Poznámka: Uživatelé nástroje Configuration Manager se musí znovu přihlásit do katalogu aktualizací podnikových klientů Dell, aby mohli používat vylepšené filtry kategorií podporované společností Dell.

Další informace

Vlastnosti článku


Dotčený produkt

OptiPlex, Fixed Workstations, Mobile Workstations, Dell Command | Update

Produkt

OptiPlex, Workstations, Fixed Workstations, Mobile Workstations

Datum posledního vydání

02 kvě 2024

Verze

11

Typ článku

Solution