Přeskočit na hlavní obsah
  • Vkládejte objednávky snadno a rychle
  • Zobrazit objednávky a sledovat stav expedice
  • Vytvořte a přistupujte k seznamu svých produktů
  • Spravujte své profily, produkty a kontakty na úrovni produktů na stránkách Dell EMC pomocí správy společnosti.

Pokud je nastaveno heslo systému BIOS, aktualizace příkazů Dell se přestane zablokovat v rámci aktualizace systému BIOS.

Shrnutí: V následujícím článku jsou uvedeny informace o problému, kdy nástroj Dell Command Update (DCU) přestane během aktualizace systému BIOS reagovat. Toto se zobrazuje vždy, když je v systému BIOS nastaveno heslo správce systému BIOS. ...

Tento článek byl zřejmě přeložen automaticky. Máte-li připomínky k jeho kvalitě, informujte nás pomocí formuláře ve spodní části stránky.

Obsah článku


Příznaky


Aktualizace příkazů Dell se přestane naBlokovat během aktualizace systému BIOS.

 

Byly hlášeny zprávy, že DCU je zavěšeno, a během aktualizace systému BIOS nereaguje. Postup aktualizace nebyl dokončen. Je hlášeno, že modrý pruh průběhu ukazuje na 100%, ale nic jiného nedělá.


Zpět na začátek


Příčina

Technická technologie Dell provedla, že DCU čeká na ukončovací kód z aktualizace systému BIOS. Zobrazí výzvu a čeká, že heslo bude zadáno. Pokud je však pro počítač nakonfigurováno heslo správce systému BIOS a heslo není nastaveno v aplikaci DCU. Heslo nebude nikdy dodáno a aktualizace bude zablokovat.


Zpět na začátek


Řešení

Poznámka: Monitor funguje standardním způsobem.
 

Tato aplikace funguje podle očekávání a je pokryta v uživatelské příručce. Jak se můžete podívat na níže uvedené výňatek z krabice poznámky:

Poznámka: Pokud je v systému BIOS nakonfigurováno systémové heslo, je pro provedení aktualizací systému BIOS vyžadováno heslo.
 

Chcete-li tento problém vyřešit, ujistěte se, že je ve vašem osobním počítači nastaveno heslo správce systému BIOS. Ujistěte se, že je do DCU také vloženo stejné heslo.


Zpět na začátek


Vlastnosti článku


Dotčený produkt

Dell Command | Update

Datum posledního vydání

28 čvc 2021

Verze

3

Typ článku

Solution