Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

CES® 2019 Innovation Awards-utmerkelse: Dell S2719DC er verdens lyseste 27" USB-C med svært tynn skjerm  S2719DC-skjerm

Dell Nettverk sender/mottaker 10GbE SFP+ LRM Optic 1310nm Wavelength 220m reach on MMF

Legg til for å sammenligne
Dell
  • Produsentdel H8DRR
  • Dell-del 407-BBON
Dell™ SFP+ sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har SFP+-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en dobbel LC-kontakt. Dells 10GBase-LRM SFP+ se ...  Vis mer

Markedspris kr 8 373,74

Tilbudspris kr 8 148,74
Forsendelsesdato 10.04.2019
Bestillingskode 407-bbon
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

Sammenlign
0
Kontakt
Trenger du hjelp? Vi er her for deg.