Baza wiedzy

Ładowanie i włączanie tabletu Dell Venue Pro 8 (5855)


Uwaga: W trakcie dostawy akumulator urządzenia mógł się rozładować, dlatego przed włączeniem tabletu może być konieczne jego naładowanie.

Złącze USB-C tabletu Venue Pro 8 (5855) umożliwia obsługę przesyłania danych lub zasilania sieciowego, ale nie obie czynności jednocześnie. Po podłączeniu do portu USB komputera następuje automatyczne przełączenie w tryb przesyłania danych i nie będzie ładować baterii. Aby naładować urządzenie, należy zawsze używać zasilacza sieciowego z kablem USB-USB-C dostarczonego z urządzeniem. Złącze USB-C znajduje się pośrodku dolnej krawędzi tabletu Dell Venue 8 Pro (5855) (podczas trzymania go w pozycji pionowej, z kamerą w górnym prawym rogu).

Stan diody LED Znaczenie
Dioda LED świeci stałym białym światłem Trwa ładowanie akumulatora.
Ciągłe świecenie na żółto Poziom energii akumulatora jest niski; tablet jest włączony lub znajduje się w aktywnym trybie gotowości — ekran jest wyłączony, ale tablet działa.
Wyłączone Akumulator nie ładuje się lub jest w pełni naładowany.
Dioda LED miga świecąc na bursztynowo Poziom energii akumulatora jest krytyczny i nie wystarcza do włączenia tabletu. Naciśnięcie przycisku zasilania w tym stanie sprawi, że wskaźnik LED włączy się na 3 sekundy i wyłączy ponownie. Kontynuuj ładowanie tabletu.

W normalnych okolicznościach pełne naładowanie akumulatora trwa około 4 godzin. Stan naładowania można sprawdzić z wewnątrz systemu operacyjnego.

Aby włączyć tablet, należy ustawić go pionowo z kamerą internetową w górnym prawym rogu, a następnie nacisnąć przycisk zasilania po prawej stronie górnej krawędzi i przytrzymać przez 3 do 5 sekund.

Uwaga: Temperatura otoczenia podczas ładowania akumulatora musi mieścić się w zakresie od 0 do 35 stopni Celsjusza. Do ładowania tabletu należy używać tylko zasilacza sieciowego dołączonego do zestawu. Korzystanie z innych zasilaczy lub kabli micro USB może spowodować uszkodzenie tabletu.Identyfikator artykułu: SLN299516

Data ostatniej modyfikacji: 22.01.2016 15:22


Oceń ten artykuł

Trafne
Przydatne
Łatwe do zrozumienia
Czy ten artykuł był przydatny?
Tak Nie
Wyślij nam swoją opinię
Komentarze nie mogą zawierać znaków specjalnych: <>()\
Niestety, nasz system przekazywania opinii jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później.

Dziękujemy za uwagi.