Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Kabler, hubs og adaptere

Føj til sammenligning
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning
 

C2G Cat6 550MHz Snagless Patch Cable - patchkabel - 5 m - gul C2G Cat6 550MHz Snagless Patch Cable - patchkabel - 5 m - gul

C2G Cat6 550MHz Snagless Patch Cable - Patchkabel - RJ-45 (han) - RJ-45 (han) - 1.5 m (4.92 ft) - CAT 6 - støbt, flertrådet, snagless, beskyttelseskappe for stik - gul

Dell-adapter – mini-DisplayPort til DVI Single-Link

Dell-adapter – mini-DisplayPort til VGA

160,43 kr.  35,43 kr. 1

144,33 kr.  19,33 kr.

229,86 kr.  82,84 kr.

235,37 kr.  87,19 kr.

...  
  • Producentdel 83470
  • Dell-del A6929208

i

C2G
C2G
Dell
Dell

Markedspris 160,43 kr. 1

Samlet besparelse Samlet besparelse 125,00 kr. ( 78% off ); 1

Standardlevering
Tilbudspris 35,43 kr. 1

Markedspris 144,33 kr.

Tilbudspris 19,33 kr.

Markedspris 229,86 kr.

Tilbudspris 82,84 kr.

Markedspris 235,37 kr.

Tilbudspris 87,19 kr.
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)   ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label)  ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
 ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label)  ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_link)
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_primary_label)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_secondary_label)

Finansiering

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
Dell Preferred Account-ansøgning

ResponsiveMessagingKey_Not_Found(shop_fast_delivery_description)
Smart Selection
 
Forsendelsesdato 17-08-2020
Forsendelsesdato 17-08-2020
Forsendelsesdato 08-09-2020
Forsendelsesdato 11-08-2020
Forsendelsesdato 11-08-2020
Ordrekode a6929208

Tilføjelsesvare

Kommer snart

Forsendelsesdato 17-08-2020

Ikke længere tilgængelig

Kan kun købes i butikker

Find forhandler

Kan kun købes i butikker

Begrænset antal

Midlertidigt udgået

Giv mig besked

Forsendelsesdato 17-08-2020

Forudbestilling

Forudbestil i dag

Tilgængelig

Flere oplysninger Flere oplysninger Flere oplysninger Flere oplysninger

Tilføjelsesvare

Kommer snart

Forsendelsesdato 17-08-2020

Ikke længere tilgængelig

Kan kun købes i butikker

Find forhandler

Kan kun købes i butikker

Begrænset antal

Midlertidigt udgået

Giv mig besked

Forsendelsesdato 17-08-2020

Forudbestilling

Forudbestil i dag

Tilgængelig

Føj til sammenligning
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning

Dell-adapter – mini-DisplayPort til DisplayPort

C2G 2 m USB 2.0 kabel med A hanstik til Micro-USB B hanstik

C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 30 m. - gul

C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 5 m. - gul

173,74 kr.  38,51 kr.

213,29 kr.  88,29 kr.

486,84 kr.  361,84 kr.

331,85 kr.  206,85 kr.

Dell
C2G
Legrand
Legrand

Markedspris 173,74 kr.

Tilbudspris 38,51 kr.

Markedspris 213,29 kr.

Tilbudspris 88,29 kr.

Markedspris 486,84 kr.

Tilbudspris 361,84 kr.

Markedspris 331,85 kr.

Tilbudspris 206,85 kr.
Forsendelsesdato 11-08-2020
Forsendelsesdato 17-08-2020
Forsendelsesdato 17-08-2020
Forsendelsesdato 17-08-2020
Flere oplysninger Flere oplysninger Flere oplysninger Flere oplysninger
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning

C2G SC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 1 m. - gul

C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 20 m. - gul

C2G 1m USB 3.1 Gen 1 USB Type C to USB Micro B Cable - USB C Cable Black - USB Type-C kabel - 1 m

C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 2 m. - gul

234,91 kr.  109,91 kr.

411,13 kr.  286,13 kr.

249,94 kr.  124,94 kr.

276,73 kr.  151,73 kr.

C2G
Legrand
C2G
Legrand

Markedspris 234,91 kr.

Tilbudspris 109,91 kr.

Markedspris 411,13 kr.

Tilbudspris 286,13 kr.

Markedspris 249,94 kr.

Tilbudspris 124,94 kr.

Markedspris 276,73 kr.

Tilbudspris 151,73 kr.
Forsendelsesdato 19-08-2020
Forsendelsesdato 19-08-2020
Forsendelsesdato 17-08-2020
Forsendelsesdato 17-08-2020
Flere oplysninger Flere oplysninger Flere oplysninger Flere oplysninger
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning

C2G LC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 30 m. - orange

C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 2 m. - akvamarin

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 1 m. - akvamarin

C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 1 m. - akvamarin

463,81 kr.  338,81 kr.

243,66 kr.  118,66 kr.

266,04 kr.  141,04 kr.

218,04 kr.  93,04 kr.

C2G
Legrand
Legrand
C2G

Markedspris 463,81 kr.

Tilbudspris 338,81 kr.

Markedspris 243,66 kr.

Tilbudspris 118,66 kr.

Markedspris 266,04 kr.

Tilbudspris 141,04 kr.

Markedspris 218,04 kr.

Tilbudspris 93,04 kr.
Forsendelsesdato 19-08-2020
Forsendelsesdato 17-08-2020
Forsendelsesdato 17-08-2020
Forsendelsesdato 19-08-2020
Flere oplysninger Flere oplysninger Flere oplysninger Flere oplysninger
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning

C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 2 m. - akvamarin

C2G Low-Smoke Zero-Halogen - patchkabel - 10 m. - orange

C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 15 m. - akvamarin

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 10 m. - akvamarin

279,16 kr.  154,16 kr.

400,10 kr.  275,10 kr.

405,13 kr.  280,13 kr.

393,63 kr.  268,63 kr.

Legrand
Legrand
C2G
Legrand

Markedspris 279,16 kr.

Tilbudspris 154,16 kr.

Markedspris 400,10 kr.

Tilbudspris 275,10 kr.

Markedspris 405,13 kr.

Tilbudspris 280,13 kr.

Markedspris 393,63 kr.

Tilbudspris 268,63 kr.
Forsendelsesdato 17-08-2020
Forsendelsesdato 19-08-2020
Forsendelsesdato 19-08-2020
Forsendelsesdato 17-08-2020
Flere oplysninger Flere oplysninger Flere oplysninger Flere oplysninger
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning
Føj til sammenligning

C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 20 m. - orange

C2G Low-Smoke Zero-Halogen - patchkabel - 2 m. - orange

C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 7 m. - gul

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 15 m. - akvamarin

433,50 kr.  308,50 kr.

307,85 kr.  182,85 kr.

338,50 kr.  213,50 kr.

440,46 kr.  315,46 kr.

Legrand
C2G
C2G
Legrand

Markedspris 433,50 kr.

Tilbudspris 308,50 kr.

Markedspris 307,85 kr.

Tilbudspris 182,85 kr.

Markedspris 338,50 kr.

Tilbudspris 213,50 kr.

Markedspris 440,46 kr.

Tilbudspris 315,46 kr.
Forsendelsesdato 08-09-2020
Forsendelsesdato 19-08-2020
Forsendelsesdato 19-08-2020
Forsendelsesdato 17-08-2020
Flere oplysninger Flere oplysninger Flere oplysninger Flere oplysninger