Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Adaptere og tilbehør

Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
 

Mini DisplayPort-til-VGA-adapter Mini DisplayPort-til-VGA-adapter

Bak skjermfestet for skjermer i P-serien 2017, kundesett

Feste for vegg og skjermer i E/P-serien (skjermer i P-serien also require sku 575-BBOB), kundesett

Amulet Hotkey DXZ4 - Zero client - USFF - 1 x Tera2140 - RAM 512 MB - no HDD - GigE

kr 626,49  kr 401,49 1

kr 881,71  kr 656,71

kr 487,69  kr 262,69

kr 12 020,89  kr 11 795,89

...  
  • Produsentdel KX8FP
  • Dell-del 470-ABZL

i

Dell
Dell
Dell
Amulet Hotkey

Markedspris kr 626,49 1

Rabatt Rabatt kr 225,00 ( 36% off ); 1

Standardlevering
Tilbudspris kr 401,49 1

Markedspris kr 881,71

Tilbudspris kr 656,71

Markedspris kr 487,69

Tilbudspris kr 262,69

Markedspris kr 12 020,89

Tilbudspris kr 11 795,89
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)   ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label)  ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
 ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label)  ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_link)
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_primary_label)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_secondary_label)

Finansiering

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)

ResponsiveMessagingKey_Not_Found(shop_fast_delivery_description)
Smart Selection
 
Forsendelsesdato 21.09.2020
Forsendelsesdato 21.09.2020
Forsendelsesdato 10.08.2020
Forsendelsesdato 10.08.2020
Forsendelsesdato 12.08.2020
Bestillingskode 470-abzl

Tilleggsprodukt

Kommer snart

Forsendelsesdato 21.09.2020

Ikke lenger tilgjengelig

Bare tilgjengelig for kjøp i butikker

Finn forhandler

Bare tilgjengelig for kjøp i butikker

Begrenset antall

Midlertidig utsolgt

Varsle meg

Forsendelsesdato 21.09.2020

Forhåndsbestill

Forhåndsbestill i dag

Tilgjengelig

Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon

Tilleggsprodukt

Kommer snart

Forsendelsesdato 21.09.2020

Ikke lenger tilgjengelig

Bare tilgjengelig for kjøp i butikker

Finn forhandler

Bare tilgjengelig for kjøp i butikker

Begrenset antall

Midlertidig utsolgt

Varsle meg

Forsendelsesdato 21.09.2020

Forhåndsbestill

Forhåndsbestill i dag

Tilgjengelig

Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne

Dell Cisco SFP+ optisk sender/mottaker 10GBase-SR

Dell Brocade sender/mottaker 1-Pakning 8G SWL SFP+ - opptil 300 m

Dell FCoE SFP+ optisk sender/mottaker 10Gb, kundesett

Dell Wyse Vertical Stand - Monteringsbøyle for tynn klient - for Dell Wyse 3020, 5030

kr 37 678,74  kr 37 453,74

kr 3 878,74  kr 3 653,74

kr 11 007,49  kr 10 782,49

kr 487,69  kr 262,69

Dell
Dell
Dell
Dell Wyse

Markedspris kr 37 678,74

Tilbudspris kr 37 453,74

Markedspris kr 3 878,74

Tilbudspris kr 3 653,74

Markedspris kr 11 007,49

Tilbudspris kr 10 782,49

Markedspris kr 487,69

Tilbudspris kr 262,69
Forsendelsesdato 10.08.2020
Forsendelsesdato 10.08.2020
Forsendelsesdato 18.09.2020

Midlertidig utsolgt

Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne

Dell nettverks, sender/mottaker, Brocade 16Gb SWL SFP Pakke med 1 stk. - kundesett

Dell Nettverk SFP sender/mottaker 1000BASE-T - opptil 100 m

Dell Nettverk sender/mottaker, QSFP28, 100GbE, CWDM4

Dell QSFP28 Nettverk sender/mottaker 100GbE, SWDM4, OM3/OM4 MMF- opptil 100 m

kr 12 804,99  kr 12 579,99

kr 2 889,99  kr 2 664,99

kr 152 952,49  kr 152 727,49

kr 19 826,24  kr 19 601,24

Dell
Dell
Dell
Dell

Markedspris kr 12 804,99

Tilbudspris kr 12 579,99

Markedspris kr 2 889,99

Tilbudspris kr 2 664,99

Markedspris kr 152 952,49

Tilbudspris kr 152 727,49

Markedspris kr 19 826,24

Tilbudspris kr 19 601,24
Forsendelsesdato 10.08.2020
Forsendelsesdato 11.08.2020
Forsendelsesdato 10.08.2020
Forsendelsesdato 10.08.2020
Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne

Dell Nettverk sender/mottaker, SFP+ 10GBASE-T, 30m reach on CAT6a/7

Dell Nettverks, sender/mottaker, SFP+, LC, LR, 10G, CUS

Dell Nettverk sender/mottaker, 40GbE QSFP+ SR4 Åpne nettverksløsninger, 850nanometer bølgelengde, MTP,MMF

Dell Nettverk sender/mottaker QSFP28 4x32Gbps Fibre Channel, SW4, 850nm, MPO MMF

kr 10 217,49  kr 9 992,49

kr 26 112,49  kr 25 887,49

kr 24 336,24  kr 24 111,24

kr 133 976,24  kr 133 751,24

Dell
Dell
Dell
Dell

Markedspris kr 10 217,49

Tilbudspris kr 9 992,49

Markedspris kr 26 112,49

Tilbudspris kr 25 887,49

Markedspris kr 24 336,24

Tilbudspris kr 24 111,24

Markedspris kr 133 976,24

Tilbudspris kr 133 751,24
Forsendelsesdato 10.08.2020
Forsendelsesdato 11.08.2020
Forsendelsesdato 10.08.2020
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne

Dell Nettverks, sender/mottaker SFP28 25GbE SR, 85c,MMF Duplex, LC

Dell Nettverk, sender/mottaker, 100Gbe QSFP28, BIDI, 850/900nm, LC Duplex MMF

Dell SFP+ SR 10GbE-1GbE optisk sender/mottaker, High Temperature, Intel

Brocade 32G SWL Fibre Channel SFP+, 1 Pakke, krever aktivering av port

kr 18 712,49  kr 18 487,49

kr 31 832,49  kr 31 607,49

kr 3 763,74  kr 3 538,74

kr 18 794,99  kr 18 569,99

Dell
Dell
Dell
Dell

Markedspris kr 18 712,49

Tilbudspris kr 18 487,49

Markedspris kr 31 832,49

Tilbudspris kr 31 607,49

Markedspris kr 3 763,74

Tilbudspris kr 3 538,74

Markedspris kr 18 794,99

Tilbudspris kr 18 569,99
Forsendelsesdato 17.08.2020
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Forsendelsesdato 10.08.2020
Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne
Legg til for å sammenligne

Dell Nettverk sender/mottaker, 40GbE, Bidi QSFP, LC dobbel MMF, 100m OM3 or 150m OM4

Dell Nettverk, sender/mottaker, SFP+ 10 GbE SR, 85c, MMF dobbel, LC

Dell Nettverk sender/mottaker, 100GbE QSFP28 LR4,LC, SMF, Gen 3, kundesett

Dell Nettverk, sender/mottaker, 100GbE QSFP28 SR4, No FEC Capable, MPO, MMF

kr 10 579,99  kr 10 354,99

kr 1 642,49  kr 1 417,49

kr 159 337,49  kr 159 112,49

kr 47 163,74  kr 46 938,74

Dell
Dell
Dell
Dell

Markedspris kr 10 579,99

Tilbudspris kr 10 354,99

Markedspris kr 1 642,49

Tilbudspris kr 1 417,49

Markedspris kr 159 337,49

Tilbudspris kr 159 112,49

Markedspris kr 47 163,74

Tilbudspris kr 46 938,74
Forsendelsesdato 10.08.2020
Forsendelsesdato 11.08.2020
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Sendes i løpet av 1-2 weeks
Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon Mer informasjon
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

Sammenlign
0